Kto oferuje wycinanie laserowe w Białymstoku?

Postby lucashevski » Tue May 16, 2017 7:49 am

Nie nazywajcie mnie proszę ignorantem, chociaż takie pytanie może brzmieć głupio na forum. Ale serio szukałem, pytałem i nie znalazłem odpowiedzi. Czy w Białymstoku jest jakakolwiek firma która by się mogła zająć wycinaniem laserowym w aluminium? Wolałbym zlecić wykonanie tej metalowej części której potrzebuję u nas na miejscu, bo to jednak wygodniej jak można osobiście podjechać i wszystko omówić
lucashevski

Postby farewell9 » Tue May 16, 2017 9:02 am

Na pewno cała masa firm to oferuje. Przecież bez przesady. Białystok nie jest aż taki mały, żeby nie było tam zakładu którym ma w swojej ofercie cięcie laserowe…
farewell9

Postby Winston » Tue May 16, 2017 10:13 am

Potwierdzam słowa kolegi. Dobrej jakości wycinanie laserowe w Białymstoku można zamówić i na pewno nie będziesz zawiedziony. Zdecydowanie polecam zajrzeć sobie na stronę http://br-technology.pl/, bo tam są dokładnie opisane wszystkie informacje o tym zakładzie obróbki metali. Osobiście już kilka razy zamawiałem u nich cięcie laserem i zawsze byłem bardzo zadowolony z efektów
Winston

Postby MarekSkwarek » Tue May 16, 2017 11:22 am

Ja też właśnie korzystałem z usług firmy BR Technology z Białegostoku, co prawda tylko jeden raz, ale za to to było duże i wyjątkowo skomplikowane zamówienie. Muszę powiedzieć, że nie zawiedli mnie ani trochę, bo cięcie laserowe było idealne, a cena niewysoka jak na taką zaawansowaną technologię wykonania
MarekSkwarek

Return to Praca

x