Jaką pieczątkę zaprojektować na specjalne okazje?

Postby lucashevski » Mon Feb 06, 2017 2:04 am

hej, chcemy w firmie mieć alternatywną pieczątkę na specjalne okazje. Chcemy posługiwać się nią poza urzędowymi sprawami, na przykład na zaproszeniach i podziękowaniach za współpracę dla naszych współpracowników. Możecie coś podpowiedzieć?
lucashevski

Postby Jolanta Wilkowska » Mon Feb 06, 2017 2:43 am

polecam ci okrągłe pieczątki. Są według mnie bardzo oryginalne i mają coś fajnego, może nawet nonszalanckiego, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Wiele fajnych opcji znajdziesz na tej stronie amik-poznan.pl/472-pieczatki-okragle sklep ten posiada w ofercie wiele fajnych propozycji i na pewno czymś się zainspirujesz. Jak będziesz mieć pomysł to zawsze możesz się z nimi skontaktować i zapytać o możliwości realizacji koncepcji. Coś z pewnością się znajdzie dla ciebie.
Jolanta Wilkowska

Postby TransmiTT » Mon Feb 06, 2017 4:07 am

ja mam w swojej firmie też taką okrągłą, nieco zmodyfikowaną w formie i logotypie, czcionka jest też mniej hermetyczna, sztywna, bardziej lekka w odbiorze. Bardzo dobrze się sprawdza podczas takich nieformalnych sytuacjach, świątecznych życzeniach i tego typu.
TransmiTT

Postby Lucjanna » Mon Feb 06, 2017 5:45 am

ja podpowiadam przede wszystkim kolor! Nie wybieraj smutnych czarnych lub szarości. No niech będzie ostatecznie ten granat, ale chyba lepiej prezentuje się zieleń. Fakt, okrągłe, jak dobierzesz ciekawą czcionkę sprawdzi się z pewnością.
Lucjanna

Postby farewell9 » Mon Feb 06, 2017 7:29 am

nasza firma ma taką zieloną z symbolem kojarzonym z naszą firmą. W oficjalnych stemplach nie moglibyśmy sobie na to pozwolić, natomiast w luźniejszych sprawach jak najbardziej.
farewell9

Postby Smith » Mon Feb 06, 2017 10:27 am

zgoda z kolegą wyżej! Warto budować markę i ją przede wszystkim ocieplać właśnie poprzez korzystanie z lekkich w formie pieczątek. One naprawdę fajnie się prezentują.
Smith

Return to Inne

x