Co mozna kupić osobie lubiącej książki - oprócz książek :)

Postby DESERT » Tue Jan 17, 2017 6:37 am

Pytanie jak w temacie - co kupicmoliwiksiązkowemu poza kolejną książką? Liczę na ciekawe pomysły bo nie jestem zbyt kreatywny przez co zawsze mam problem z tego typu rzeczami. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuje za odpowiedzi.
DESERT

Postby red_passage » Tue Jan 17, 2017 8:24 am

Trafiłeś chyba na najtrudniejszą osobe do obdarowania. Moja siostrzenica pochłania ksiazki jak szalona i nic innego jej nie interesuje. Kupiłem jej aparat fotograficzny zebytrochesieruszyla z domu i zainteresowala fotografią. Nic to nie dało podobnie jak wiele innych prób. Nie wiem jak ci pomóc ale wspolczuje sytuacji w której sieznalazłes.
red_passage

Postby Prytka » Tue Jan 17, 2017 10:10 am

Nie ma czego współczuć bo jest wiele możliwości, wystarczy troche poszukać i się zastanowić. Skoro lubi książki to kup jej coś zabawnego co się z tym bezpośrednio wiąze, npjakis ciekawy gadżet. Tu pomysłów masz bez liku. Sklep jest sprawdzony, paczki dochodzą szybko a najlepsze jest to że za nieduże pieniadzemoznakupic cos naprawde fajnego i zabawnego :) pozdrawiam
Prytka

Postby DESERT » Tue Jan 17, 2017 11:50 am

Nie pomyślałem o takich rzeczach ale rzeczywiście to może być dobre. Poczucie humoru dziewczyna ma naprawde duże wiec raczej sie spodoba. Dzieki za fajny pomysł :)
DESERT

Postby Prytka » Tue Jan 17, 2017 12:19 pm

Nie ma za co. Zawsze miałam głowę do wybierania prezentów, jak widać czasem się to przydaje :D
Prytka

Return to Życie

x