Cena pozycjonowania witryny www - ile to kosztuje?

Postby red_passage » Mon Oct 28, 2019 2:36 am

Szukam do jakiegoś czasu dobrej firmy, która będzie się dla mnie zajmować marketingiem internetowym. O ile chodzi o media społecznościowe, to sam sobie jakośc radzę, ale z wyszukiwarkami, to jednak muszę poprosić o pomoc specjalistów. Z tym, że za bardzo nie wiem, czym się przy tym wyborze kierować. Mysle, że cena jest tutaj odpowiednim kryterium, no chyba, że się mylę to proszę poprawcie mnie. Dlatego też chciałbym się dowiedzieć, ile faktycznie powinno kosztowoać pozycjonowanie?
red_passage

Postby lucashevski » Mon Oct 28, 2019 4:20 am

Hehe, internet ma to do siebie, że jest jednym z najbardziej pracujących organizmów, jeśli można go tak nazwać. Zmiany zachodzą tam praktycznie co sekundę, więc i pozycjonowanie musi być prowadzone cały czas. Z mojego doświadczenia mogę ci powiedzieć, że nie tylko cena jest w tym przypadku ważna, chociaż nie ma co ukrywać, że ma ona wpływ na podjęcie współpracy. W moim przypadku ważna była rekomendacja znajomej, która już wcześniej miał do czynienia z tą firmą. Ceny są rożne i musisz wziąć pod uwagę, że żadna usługa nie jest tak naprawdę taka sama.
lucashevski

Postby red_passage » Mon Oct 28, 2019 4:52 am

Czyli jednak nie tylko cena...
red_passage

Postby SuperWoman » Mon Oct 28, 2019 5:09 am

Tak naprawdę to koszty mogą wynieść nieskończenie wiele, jeśli zdecydujesz się na bardzo szerokie pozycjonowanie dołączając do tego na przykład dostęp do linków sponsorowanych, bo te też są elementem marketingu internetowego. Tanie linki sponsorowane mogą zdecydowanie poprawić wyniki oglądalności strony. Rozlicza się je zazwyczaj od kliknięcia, więc na pewno nie będziesz na tym stratny.
SuperWoman

Postby red_passage » Mon Oct 28, 2019 6:54 am

No stratny na pewno bym być nie chciał. W sumie to jestem przygotowany na sporą inwestycję.
red_passage

Postby Zagadka » Mon Oct 28, 2019 8:08 am

Jak się okazuje ceny pozycjonowania strony www zaczynają się już od kilkunastu złotych, jednak taka wycena jest niepełna i warto się nią zasugerować dopiero po tak zwanej wizji lokalnej, którą przeprowadzają osoby, ze strony zleceniobiorcy. Ceny za pozycjonowanie strony www muszą odzwierciedlać cały ogrom pracy, jaki jest do zrealizowania z określoną kampanią.
Zagadka

Return to Internet

x