Gdzie mogę wynająć pomoc przy przeprowadzce na terenie Warszawy?

Postby TransmiTT » Mon Mar 27, 2017 2:44 am

Będę wdzięczny jeśli dacie namiary na firmę która pomaga przy przeprowadzkach. Mam szwagra do pomocy i jednego dostawczaka ale to moze okazać się za mało wiec dobrze byłoby gdyby do dyspozycji był także dodatkowy samochód. Niestety mebli trochę się nazbierało, podobnie z kartonami, ale wiadomo jak to jest jak się ma dwoje dzieci :). Z tego też powodu zalezy mi na szybkiej przeprowadzce żeby można było już się przenieśc i powoli zadomawiać.
TransmiTT

Postby Winston » Mon Mar 27, 2017 5:13 am

Proszę - http://transport-warszawa.com/. Pomagali przy się przeprowadzać już dwa razy a też nie narzekam na niedobór mebli ;). Poza tym mam sporo rzeczy na które trzeba uważać jak deska kreślarska, projekty i makiety. Nie wiem jak sam bym sobie z tym poradził dlatego tak cenna dla mnie była profesjonalna pomoc przy przeprowadzce Warszawa nie ma tańszej i szybszej firmy wiec polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia :)
Winston

Postby Jolanta Wilkowska » Mon Mar 27, 2017 7:30 am

Przepraszam ze zmieniam temat ale moze mi pomozesz bo potrzebna mi informacja czy byłaby możliwość żeby ci panowie przewieźli makiety budynków na targi budowlane? Odległość jest naprawdę nieduża bo mniej niż 3 km ale do mojego auta się nie zmieści a wynajmować samochód mi się nie opłaci. Odpisz proszę. Pozdrawiam serdecznie.
Jolanta Wilkowska

Postby Winston » Mon Mar 27, 2017 7:39 am

Czyli o takie taxi bagażowe chodzi? No to nie bedzie problemu, świadczą takie usługi i masz dokladnie opisane wszystko na stronce. Jakby był jakiś problemy to pytaj śmiało, pozdrawiam.
Winston

Postby Jolanta Wilkowska » Mon Mar 27, 2017 9:02 am

Dzięki już znalazłam. Ratujesz mi życie bo rozważałam już różne opcje ale wynajęcie ich bedzie najtansze i najbezpieczniejsze dla makiet. W galerii widzę że profesjonalnie tu wygląda. Elegancko zapakowane i zabezpieczone :)
Jolanta Wilkowska

Postby Prytka » Mon Mar 27, 2017 10:39 am

Cześć, transport-warszawa.com polecam wszystkim znajomym bo są niedrodzy, profesjonalni i widać że bardzo zależy im na zadowoleniu klientów. Nigdy wcześniej nie wynajmowałam firmy przeprowadzkowej, a szkoda bo zawsze coś sie niszczyło podczas noszenia, czy to mebel, czy jakieś mniejsze rzeczy. Tym razem wszystko dotarło w stanie nienaruszonym co mnie strasznie cieszy.
Prytka

Return to Podróże

x