Za co można dochodzic odszkodowań lotniczych?

Postby Cykada » Wed Jan 25, 2017 10:38 pm

Zdarza mi się dosc często podróżować no i nie ukrywam, ze ostatnio mialam dosc nietajna sytuacje. Niestety ale chyba będę ubiegac się o odszkodowanie. Czy ktos może wie za co można dochodzic odszkodowan lotniczych?
Cykada

Postby SuperWoman » Wed Jan 25, 2017 11:12 pm

Wiesz wszystko zalezy od tego co dokladnie się wydarzylo. Bo kazda sytuacja jest inna.
SuperWoman

Postby Latarnik » Thu Jan 26, 2017 12:42 am

Nie licz na to, ze linie lotnicze będą bardzo chetne, by ci cokolwiek wypłacac. Taka to natura :P
Latarnik

Postby Magik » Thu Jan 26, 2017 1:31 am

Kiedys i ja miałem własnie z jednym europejskim przewoznikiem i wtedy sprawe powierzyłem tej firmie zwrotair.pl/ no i przyznaje ze sprawa dosc sprawnie zostala zalatwiona. A ja otrzymałe odszkodowanie. Tyle ze u mnie był lot opóźniony z winy linii lotniczych.
Magik

Postby Smith » Thu Jan 26, 2017 4:20 am

Wiadomo ,ze pasażerowie maja prawne możliwości by się ubiegac o odszkodowania lotnicze. A jednak czesc linii lotniczych nie chce zupełnie z tego obowiązku się wywiązywać bo dla nich to po prostu dodatkowe koszty i nie ma się co dziwic.
Smith

Postby Magik » Thu Jan 26, 2017 6:14 am

Mi pomógł ZwrotAir kiedy własnie pilot upił się i okazalo się ze nie ma kto leciec. Dopiero po kilku godzinach przyjechał zmiennik no i sprawa jakos ruszyla do przodu, ale mielismy i tak spore opoznienie bo ok. 5 godzin. Teraz jest coraz wiecej na szczescie firm zajmujących się odszkodowaniami lotniczymi i dobrze.
Magik

Postby Smith » Thu Jan 26, 2017 8:27 am

Chodzi o to ze nawet jak linie lotnicze maja wyrobiona tzw marke to chca ciąć koszty. I takim cudem potem jest tak ze dwie osoby nie maja czym leciec bo nie ma dla nich miejsc. A maja bilety. To troche niepowazne jest ale widocznie niektórzy musza tak robic.
Smith

Return to Podróże

x