Wycieczki po świecie

Wycieczki po świecie

Postby SuperWoman » Tue Nov 08, 2016 4:05 am

Dzień dobry :) Zaintreresowana jestem wycieczkami po świecie. Teraz to najbardziej mi się marzy Gruzja. Tyle się naczytałam o tym kraju, że takie piękne tam są rzeczy i w ogóle. Jedzenie też podobno dobre, u nas gruzińskie restauracji ostatnio robią sporą furorę. U Was to tak samo może wygląda?
SuperWoman

Wycieczki po świecie

Postby Zagadka » Tue Nov 08, 2016 5:08 am

Tak, dokładnie tak samo. Normalnie jest jakieś oblężenie obecnie. No ale na szczęście jest sporo miejsca do tego, żeby jakoś się tam pomieścić. Też mnie Gruzja inteeresuje. Jestem bardzo ciekawa czy jest gdzieś może jakieś sposób na zorganizowanie wycieczki czy coś
Zagadka

Wycieczki po świecie

Postby SuperWoman » Tue Nov 08, 2016 7:04 am

No chętnie bym się dowiedziała w sumie czegoś na ten temat. Powiem szczerze, że jestem już zdecydowana nawet za chwilę pakować walizki i wyjeżdżać, bo Gruzja ma jednak coś w sobie co mnie do niej już od jakiegoś czasu przyciąga. No mam nadzieję, że ostatecznie wreszcie się uda coś tam zorganizować
SuperWoman

Wycieczki po świecie

Postby Winston » Tue Nov 08, 2016 9:50 am

Jak chcesz to możesz sobie to załatwić. Jest firma, która organizuje wycieczki do Gruzji. Wyjedziesz tam i zobaczysz sporo ciekawych miejsc, pozwiedzasz sobie i zobaczysz czy to Cię interesuje. Moim zdaniu opcja jest naprawdę i może warto z niej skorzystać, żeby spełnić swoje marzenia
Winston

Wycieczki po świecie

Postby SuperWoman » Tue Nov 08, 2016 10:16 am

A wiesz, że masz rację? Może rzeczywiście się bardziej zainteresuje taką sprawą. Taka zorganizowana wycieczka w sumie jest o wiele bezpieczniejsza niż takie wyjazdy wyjazdy w pojedynkę, więc może się na coś takiego właśnie skuszę… :)
SuperWoman

Wycieczki po świecie

Postby Winston » Tue Nov 08, 2016 12:36 pm

Jeszcze jeszcze Cię może zawsze zainteresować wycieczka do Japonii bo wiem, że takie są też organizowane. Ogólnie rzecz biorąc to dla chcącego nie ma niczego trudnego. Trzeba po prostu znać możliwości jakie obecnie istnieją na świecie i tyle :)
Winston

Return to Podróże

x