Szukam rejsu przez Baleary. Znacie firmę która organizuje wyprawy?

Postby Jolanta Wilkowska » Mon Jul 10, 2017 8:11 pm

Po ostatniej wizycie u mojego kuzyna w Hiszpanii strasznie napaliłam się na rejs jak w temacie. Widziałam zdjęcia z takich podróży i są to tak piękne miejsca że nie mogła bym sobie odmówić takiej wyprawy. Znacie firmę która organizuje taki wycieczki?
Jolanta Wilkowska

Postby eidyia28 » Mon Jul 10, 2017 10:58 pm

Na starym komputerze miałam kiedyś zapisany link do strony która właśnie coś takiego organizuje. Można było u nich zamówić wczasy na dwa tygodnie i w tym czasie odwiedzić takie miejsca jak Majorka czy Ibiza. Jak wrócę do domu to postaram się sprawdzić czy mam jeszcze tą ofertę.
eidyia28

Postby lucashevski » Tue Jul 11, 2017 12:20 am

Byłem i w jednym i w drugim miejscu na wakacjach. Powiem tak, nie były to tanie wakacje ale naprawdę było warto. Pojechałem tam na typową zabawę i uwierz mi na słowo, czasem żałuję że doba nie miała więcej godzin ;)
lucashevski

Postby MarekSkwarek » Tue Jul 11, 2017 12:56 am

Wysłałem ci w prywatnej wiadomości link do biura podróży które organizuje wycieczki na statkach. Interesuje cię tylko przepłyniecie po tych rejonach czy raczej jakaś dłuższa podróż?
MarekSkwarek

Postby Jolanta Wilkowska » Tue Jul 11, 2017 3:39 am

Jeżeli te miejsca są takie piękne jak na tych zdjęciach co widziałam to wolała bym mięć trochę czasu żeby pozwiedzać. Nie da się nacieszyć oka tylko tyle co człowiek zejdzie z pokładu i przejdzie się kilkaset metrów w głąb lądu :P
Jolanta Wilkowska

Postby SuperWoman » Tue Jul 11, 2017 6:30 am

Kiedyś szukałam rejsu przez Baleary i trafiłam na taką fajną stronę. Wszystko masz pod tym linkiem http://www.pasat-charter.pl/rejsy/baleary.html. Firma bardzo rzetelna i z dużym doświadczeniem w organizacji takich wypraw a ceny mają zaskakująco niskie w porównaniu do konkurencji ;)
SuperWoman

Postby Magik » Tue Jul 11, 2017 7:41 am

Co prawda niskie ceny nie zawszą brzmią kusząco ale jeżeli chodzi o stronę internetową pasat-charter.pl to możesz być spokojna. Podróżowałem z nimi już kilka razy i wszystko jest na naprawdę wysokim poziomie. W przyszłym roku planuję już wypożyczyć jacht ;)
Magik

Postby Jolanta Wilkowska » Tue Jul 11, 2017 8:01 am

Ja się nie boję bo czytałam opinię w internecie i wielu ludzi wypowiada się bardzo ciepło na ich temat. Muszę jeszcze dogadać urlop w pracy i będę mogła rezerwować miejsca :)
Jolanta Wilkowska

Return to Podróże

x