Czas zmienić swoje życie, kto mi w tym pomoże?

Postby Cholera » Mon Jan 30, 2017 11:14 pm

Od wielu lat chciałam coś zmienić w swoim życiu. Przyznaje, że nie udawało mi się to, bo jak się okazywało w pewnym momencie brakowało mi doświadczenia, wsparcia innych osób, czy nawet wiedzy, jak sobie z pewnymi elementami poradzić. Cchiałabym wziąć udział w szkoleniu, które pokazuje człowiekowi, jak się skutecznie zmienić i nie osiąść na laurach. Polecicie coś?
Cholera

Postby red_passage » Tue Jan 31, 2017 2:13 am

Generalnie i tak już widać u Ciebie spory sukces, bo się zdecydwoawłas na zmiany. Sam znam wiele osób, które chętnie porzuciłby swój dotychczaowy styl życia i pracy na rzecz nowego, ale nie mają odwagi.
red_passage

Postby Cholera » Tue Jan 31, 2017 3:32 am

No dziękuję, ale to nie jest sukces, tylko zaczątek czegoś nowego, czego sama nie jestem w stanie zrealizować. Potrzebuję pomocy kogoś, kto zna się na rzeczy...
Cholera

Postby Cykada » Tue Jan 31, 2017 5:16 am

Witaj, wydaje mi się, że potrzebujesz po prostu sesji szkoleniowej, na której pokażą Ci, jak nie zwalniać tempa i jak szukać w sobie pokłady dodatkowej energii. Ja brałam udział w takim szkoleniu z firmą Michał Łęgowski i muszę przyznac, że nie spodziewałam się aż tak dobrych wyników. Po kilku spotkaniach umiałam już sobie wyznaczuuć cele życiowe, do realizacji których dążę.
Cykada

Postby Karotka » Tue Jan 31, 2017 6:12 am

Tak to bardzo dobry znawaca ludzkich problemów, który pokazuje jednocześnie, jak sobie z nimi radzić. Szkolenia z tej firmy znaleźć można tutaj michallegowski.pl/w-roku-2016-stan-sie-wyjatkowy/, jest to cykle spotkań w trakcie których człowiek ustala system swoich wartości i dąży do realizacji tego co najważniejsze.
Karotka

Postby Cholera » Tue Jan 31, 2017 9:10 am

Dzieki za te infroamcje, już samo to jak ludzie podochdzą do tego rodzaju zagadnienia jest dla mnie motywacją...
Cholera

Return to Życie

x