Page 1 of 1

Jakie są domy w konstrukcji szkieletowej?

PostPosted: Tue Nov 28, 2017 2:04 am
by MarekSkwarek
dotarliśmy do takiego momentu w życiu, że będziemy budować dom.;) ogromna szansa, ale i wiele pytań… rozważamy konstrukcje szkieletowe, bo tak jest taniej, a zaoszczędzone pieniądze zawsze przydadzą się na wyposażenie albo na dzieci. Wiadomo jak to jest. Budowaliście taki dom i możecie powiedzieć jak to wygląda w praktyce?

Jakie są domy w konstrukcji szkieletowej?

PostPosted: Tue Nov 28, 2017 3:01 am
by Cykada
praktyka przede wszystkim zależy od firmy, z jaką współpracujesz. Jeśli jest dobra, wszystko idzie bez opóźnień i bez problemów, nie musisz się martwić, no i faktycznie jest taniej. Niestety są też firmy, które wykorzystują niewiedzę klienta… dlatego rada nr 1, postaraj się o prawdziwych fachowców.

Jakie są domy w konstrukcji szkieletowej?

PostPosted: Tue Nov 28, 2017 4:25 am
by Winston
zgadzam się z koleżanką wyżej. Na pewno domy w konstrukcji szkieletowej mają wiele zalet i świetnie sprawdzają się w praktyce, ale pod jednym warunkiem. Jeżeli są dobrze wykonane. Tutaj naprawdę liczy się precyzja i trzeba wiedzieć co się robi na każdym kroku. Możesz sobie o tym poczytać na stronie internetowej pod linkiem http://ratajewski.com.pl/www/technologia/, współpracowałem z tą firmą i naprawdę bardzo ich sobie chwalę.

Jakie są domy w konstrukcji szkieletowej?

PostPosted: Tue Nov 28, 2017 5:52 am
by SuperWoman
moja koleżanka ma taki dom i z tego co mi mówiła, on jest bardzo dobrze izolowany i ciepło naprawdę nie ucieka. Nawet najbardziej sroga zima nie jest im straszna i koszty utrzymania domu nie są wysokie. A dom jest dosyć spory i na dodatek jeszcze planują go powiększać o gabinet, bo jej mąż przenosi się do pracy w domu.;)

Jakie są domy w konstrukcji szkieletowej?

PostPosted: Tue Nov 28, 2017 8:24 am
by MarekSkwarek
dzięki za konkretne namiary, na tej stronie jest wiele przydatnych informacji. A jak z dogadywaniem się z pracownikami? Są kontaktowi i idzie się razem ogarnąć? Jeśli chodzi o fachowców to mimo wszystko mam rozmaite doświadczenia, nie zawsze dobre, nawet jak fachowiec się zna.

Jakie są domy w konstrukcji szkieletowej?

PostPosted: Tue Nov 28, 2017 10:28 am
by Winston
tak, ja nie miałem absolutnie żadnych problemów z dogadywaniem się. Co powiedzieli, to zrobili, zawsze terminowo i w kontakcie. Mogłem pytać i odpowiadali, nikt się nie denerwował, że zajmuję im czas czy coś.