Wybór drzwi

Wybór drzwi

Postby Magik » Thu Oct 20, 2016 7:21 am

Urządzam dom, generalnie wiele ważnych decyzji już podjąłem ale ciągle jest problem z drzwiami. Szukam ciekawych ofert ale jest tego tak dużo że ciężko się zdecydować. Nadmienię że chodzi i o drzwi wejściowe do domu jak i te do poszczególnych pomieszczeń. Macie jakieś sugestie?
Magik

Wybór drzwi

Postby Cholera » Thu Oct 20, 2016 7:49 am

Faktycznie jest w czym wybierać. Już same zewnętrzne drzwi z drewna mogą skomplikować wybór bo opcji jest naprawdę sporo. Ja osobiście mogę polecić sklep DrzwiWloskie.pl. Importowane produkty, wyjątkowo ładne na tle tego co kupisz w markecie budowlanych. Poszperaj u nich na stronie a na pewno coś znajdziesz.
Cholera

Wybór drzwi

Postby Smith » Thu Oct 20, 2016 9:27 am

Ja bym zaczął od tych do pokoju bo mam wrażenie że z wejściowymi łatwiej sobie poradzisz. One zresztą nie wpływają tak bardzo na odbiór wnętrza, a drzwi pokojowe owszem. Staraj się sięgnąć po coś możliwie uniwersalnego bo jak po jakimś czasie zachce ci się zmienić wystrój to nic nie powinno się gryźć.
Smith

Wybór drzwi

Postby DESERT » Thu Oct 20, 2016 10:23 am

Warto na pewno trochę poszukać i kupić skrzydła dobrej jakości. Są fajne antywłamaniowe modele z dodatkowymi wzmocnieniami – jak kupować drzwi wejściowe to IMHO tylko takie. Przecież złodziejom życia ułatwiać się nie powinno.
DESERT

Return to Dom, mieszkanie, ogród

x