Czy teraz się jeszcze montuje lampy do ogrodu?

Postby Jagoda » Mon Oct 10, 2016 5:07 am

Ostatnio mi wpadły w oko lampy ogrodowe i się tak w sumie zastanawiam czy takie lampy się jeszcze montuje? W sumie to nie spędzam zbyt wiele czasu w ogrodzie po zmroku i oświetlenie nie jest mi tam jakoś taż tak masakrycznie potrzebne do szczęścia, ale chyba tylko po prostu tak bym chciała, żeby ładnie wyglądało. Co wy na to? Warto nie warto?
Jagoda

Postby DESERT » Mon Oct 10, 2016 5:22 am

moja droga jak chcesz, żeby ładnie wyglądało to kupuj i montuj nawet się nie zastanawiaj czy warto. Skoro ma Ci się to podobać to znaczy że na pewno warto i tutaj żadnych porad nawet nie potrzeba :) Ważne, żeby Tobie było z tym dobrze
DESERT

Postby Evanora » Mon Oct 10, 2016 6:22 am

Kolega nade mną ma całkowitą rację i rzeczywiście dobrze mówi. Po prostu kupuj i na nikogo się nie oglądaj. Ja też jakiś czas temu bardzo chciałam mieć oświetlenie zewnętrzne no to kupiłam i zamontowaliśmy i teraz jest. Oczy wszystkim cieszy i wygląda naprawdę ładnie. A tak się zastanawiałam czy kupować czy nie i patrz jak bardzo bym teraz żałowała tego
Evanora

Postby Jagoda » Mon Oct 10, 2016 7:35 am

No macie rację, prawda to. W takim razie będę kupowała. A teraz jeszcze tylko ze strony http://www.gitmarket.pl/kinkiety-nascienne/ sobie takie śliczne kinkiety zamówię i już w ogóle będę szczęśliwa w tej materii, bo w domu u mnie teraz też akurat potrzeba zmiany oświetlenia, nie tylko na zewnątrz
Jagoda

Postby DESERT » Mon Oct 10, 2016 8:54 am

I bardzo dobrze. Jak czegoś chcemy to to robimy i tyle. U mnie w firmie teraz zamontowałem nowe oświetlenie awaryjne bo było potrzebne i teraz to już naprawdę jest wszystko spoko. I żadnych problemów jak się coś stanie, to mi się podoba :D
DESERT

Postby Jagoda » Mon Oct 10, 2016 9:13 am

Tak sobie myślę, że oprawy na ledy w ogóle są całkiem fajne i będę chyba wymieniać w całym domu wszystkie lampy, żeby móc ledowe lampy wieszać i oszczędzać tym sposobem ;)
Jagoda

Return to Dom, mieszkanie, ogród

x