Jaki materac wybrać dla dziecka?

Postby red_passage » Tue Aug 30, 2016 6:24 am

Witam. Żona mnie goni i goni, to wreszcie stwierdziłem, że tu wejdę, zapytam i tyle. Chodzi o to, że szukamy dla naszego dziecka materaca. Na rynku jest tyle dostępnych różnych rodzajów, że nie mamy pojęcia, na który się zdecydować. Bo są i piankowe, sprężynowe, jakieś lateksowe. No całe multum. Jaki materac Wy byście wybrali dla swojego dziecka? Bo mnie to tak interesuje, jakie teraz materace w ogóle są polecane
red_passage

Postby Jagoda » Tue Aug 30, 2016 6:48 am

Ja dla swojego dziecka kupiła materac piankowy dla dzieci. Tak doszłam do wniosku, że raczej to jest najlepsze wyjście. I sprawdzone, bo my też śpimy na piankowym i w sumie bym go nie zamieniła na żaden inny, bo naprawdę jest to bardzo wygodna sprawa. A wy na jakich śpicie? Weźcie dziecko do Was i zobaczcie czy mu będzie wygodnie
Jagoda

Postby red_passage » Tue Aug 30, 2016 9:43 am

No tak chyba właśnie zrobimy. I na taki piankowy może się zdecydujemy. A możesz mi powiedzieć, gdzie kupiliście ten materac? Bo jednak wolę, żeby dla dziecka ten materac był z jakiegoś sprawdzonego miejsca, a nie jakiegoś tam pierwszego lepszego materacu, gdzie sprowadzają najtańsze rzeczy z Chin :P Wiesz pewnie dobrze o co mi chodzi, matką jesteś. Bezpieczeństwo dziecka przede wszystkim ;)
red_passage

Postby Jagoda » Tue Aug 30, 2016 10:16 am

Hahahaha no pewnie, że wiem o co chodzi. Też ogolnie mieliśmy z tym problem i trzeba się było dobrze naszukać, żeby taki materac kupić dobry dla dziecka. To nie było tak, że po prostu jednego dnia wpadłam na pomysł i kupiłam, tylko się musiałam dobrze naszukać. Na stronie http://imaterac.pl/ mi się udało kupić taki materac, jaki chciałam dla niego i teraz już jest o wiele lepiej, wygodniej. I dzieciak zadowolony :D
Jagoda

Return to Dom, mieszkanie, ogród

x