Basen koło domu–dobry pomysł?

Postby Smith » Mon Aug 22, 2016 9:57 pm

Witajcie. Mamy w domu pewien dylemat, otóż chcemy zaprojektować i wstawić basen koło naszego domu. Nie wiem jednak do jakiej firmy można byłoby się z tym zgłosić. Ponadto.. tak osobiście to sam już nie wiem czy wstawienie takiego basenu to dobry pomysł. Słyszałem już różne opinie na ten teamat.. a Wy co myślicie? Możecie coś doradzić?
Smith

Postby Magik » Mon Aug 22, 2016 11:06 pm

My mamy w domu basen, zaprojektowany przy nowoczesnej technice basenowej i bardzo fajnie się z niego całej rodzinie korzysta ;) czy był to dobry pomysł, żeby go sobie wstawić? Na pewno tak! Na początku tylko to było spore zaskoczenie dla sąsiadów, ale się z tym w końcu pogodzili i nie jest to już dla nich żadna sensacja ;)
Magik

Postby Cykada » Tue Aug 23, 2016 1:34 am

Pewnie, że suepr pomysł!! Nowoczesny i fajny taki dom jest, gdy jest jeszcze obok obszerny basen! Ja bym normalnie nie wychodziła z niego w czasie upalnych dni.. niestety nie ma najmniejszych szans, żeby taki basen powstał u nas w domu bo rodzice nie uznają takich rzeczy niestety.
Cykada

Postby Zagadka » Tue Aug 23, 2016 3:19 am

Super pomysł!! Chociaż na początku bym się trochę wstydziła, ale szybko bym pewnie przywykła :P
Zagadka

Postby lucashevski » Tue Aug 23, 2016 4:26 am

Mój kuzyn ma wielki dom z basenem. Powiem Ci szczerze, że jego dom widział sporo bardzo udanych imprez i właśnie kluczowym miejscem, był basen.. świetna zabawa gwarantowana. Myślę, że Ty też byś docenił jego walor, szczególnie podczas spotkań ze znajomymi.
lucashevski

Postby Lidia » Tue Aug 23, 2016 7:14 am

Zdecydowanie super pomysł ;)
Lidia

Return to Dom, mieszkanie, ogród

x