Obrazy olejne – czy to jest dobre do nowoczesnego wnętrza?

Postby Prytka » Tue Jun 28, 2016 5:51 am

Cześć. Z takim pytaniem do Was przychodzę bo z jednej strony bardzo mi się podobają takie nowoczesne wnętrza, ale z drugiej strony ta surowość metalu i szkła trochę mnie przeraża, szczególnie w przypadku salonu, gdzie człowiek jednak liczy na taki sympatyczny klimacik, wiadomo ;) Jak myślicie, czy wykorzystanie obrazów na ścianie będzie dobrym rozwiązaniem w takim miejscu? Obrazy nie pasują bardziej do klasycznych wnętrz?
Prytka

Postby DESERT » Tue Jun 28, 2016 6:26 am

Absolutnie nie! Ja uważam, że każdy tworzy wnętrze własnego mieszkania tak jak mu serce podpowiada, nie nawidze jak ktoś kieruje się modą, a nie własnymi przekonanami w tym względzie, w końcu to Ty będziesz tam mieszkać i musisz czuć się dobrze. Ja nie widzę nic złego w pięnych obrazach gdzieś w nowoczesnym wnętrzu.
DESERT

Postby Lucjanna » Tue Jun 28, 2016 9:20 am

no nie wiem…lepsza by tu już była chyba fototapeta, nie wygląda tak rustykalnie, a tez ożywi wnętrze jeśli tego właśnie oczekijesz. Swoją drogą polecam wstawić dużo kolorowych elementów w nowoczesnych wnętrza, fajnie się z tym komponują też drewniane blaty, od razu robi się cieplej ;)
Lucjanna

Postby DESERT » Tue Jun 28, 2016 9:59 am

i sama sobie przeczysz, drewniane blaty do nowoczesnego wnętrza tak, ale tradycyjne obrazy już nie :P Ja i tak zostanę przy swoim.
DESERT

Postby Prytka » Tue Jun 28, 2016 10:25 am

Znalazłam w sklepie szeroki wybór obrazów nowoczesnych do salonu i zdecydowałam się jednak sobie kupić. W zasadzie masz rację że to przecież ja będę w tym salonie sobie wypoczywała. Jak do mnie dojdzie zamówienie to dam znać jak to wygląda, nie mogę się w sumie doczekać. Mam andzieje, że wnętrze stanie się dużo bardziej żywe.
Prytka

Postby DESERT » Tue Jun 28, 2016 12:07 pm

Podziel się fotkami, też bardzo chętnie zobaczę co ciekawego Ci tam wyszło ;)
DESERT

Return to Dom, mieszkanie, ogród

x