Co jeszcze na okna?

Co jeszcze na okna?

Postby Smith » Mon Feb 29, 2016 12:54 am

Kończę właśnie urządzać mój nowy dom i myślę, że już na długi, majowy weekend będzie okazja, aby w nim zamieszkać. Pozostały do wykończenia ostatnie elementy i skupiłem się właśnie na oknach. Chcę się jakoś zabezpieczyć przed owadami, których ze względu na bliskie sąsiedztwo lasu dość sporo. Myślałem o mobilnych siatkach na okna. Te trwałe to dość drogie rozwiązanie.
Smith

Co jeszcze na okna?

Postby Karotka » Mon Feb 29, 2016 3:24 am

Dobrze kombinujesz. Ja też uważam, że lepsza tańsza opcja niż wielkie inwestowanie. Tym bardziej, jeśli tańszy towar jest dobry i trwały. Dlatego też mogę ci polecić moskitiery ze sklepu Tasmuj.pl, w którym robię zakupy już jakiś czas. Jak na razie nie znalazłem lepszej oferty na rynku dotyczącej takich produktów.
Karotka

Co jeszcze na okna?

Postby red_passage » Mon Feb 29, 2016 5:04 am

Też to mogę potwierdzić. Zajrzyj sobie na stronę tasmuj.pl. Będziesz wtedy wiedział o jakiś produktach mówimy. Takie siatki zabezpieczą twoje okna w doskonały sposób, a co najważniejsze nie popsują ich wyglądu, jak to czasami bywa w niektórymi produktami.
red_passage

Co jeszcze na okna?

Postby SuperWoman » Mon Feb 29, 2016 7:46 am

U mnie zastosowałam moskitierę ramkową, ale wiem, że są także inne rozwiązania, które można polecić. Generalnie każdy wybierze pewnie to co lubi i co bardziej się sprawdzi.
SuperWoman

Co jeszcze na okna?

Postby MarekSkwarek » Mon Feb 29, 2016 10:28 am

Moskitiery do samodzielnego montażu są dużo tańsze. Co prawda przy myciu okna trzeba je ściągać, ale w opakowaniu zawsze występuje nadwyżka taśmy montażowej, więc nie ma z tym najmniejszego problemu. Produkt można po prostu zainstalować na nowo. A co również ważne z pracami montażowymi poradzi sobie każdy, nawet ktoś kto nigdy tego wcześniej nie robił.
MarekSkwarek

Return to Dom, mieszkanie, ogród

x