Co lepiej nadaje się do łazienki- szklane panele czy ceramiczne płytki??

Postby Cholera » Wed Jan 20, 2016 4:37 am

Ostatnio u wielu znajomych widziałam na ścianach łazienki szklane płyty, za którymi można wstawić różne zdjęcia lub motywy. Wygląda to bardzo stylowo, ale nie wiem czy jest praktyczne. Jak myślicie lepiej założyć takie panele czy klasyczne płytki??
Cholera

Co lepiej nadaje się do łazienki- szklane panele czy ceramic

Postby TransmiTT » Wed Jan 20, 2016 5:24 am

Zamontowanie do łazienki szklanych paneli to naprawdę dobry pomysł! Po remoncie zdecydowałem się na takie coś i serio, nie żałuje przede wszystkim dlatego, że o wiele łatwiej utrzymać je w czystości. Nie jestem typem pedanta, więc to dla mnie ważne, żeby można było szybko pozbyć się osadów z mydła, pasty itp. Poza tym wygląda to świetnie, bo za szybą mam fajne zdjęcie gór.
TransmiTT

Postby MarekSkwarek » Wed Jan 20, 2016 6:20 am

Szkło w łazience? Znając moje dzieci ja bym czegoś takiego nie zamontował, ale szczerze nigdy u nikogo tego nie widziałem.
MarekSkwarek

Postby Cholera » Wed Jan 20, 2016 8:53 am

A wiecie gdzie można dostać takie panele? I czy mogę sobie sama wybrać wzór? Nie znam żadnej firmy, która by to sprzedawała. Poza tym pozostaje kwestia bezpieczeństwa, mam pewne wątpliwości…
Cholera

Postby Lidia » Wed Jan 20, 2016 9:59 am

Ja cenię sobie klasyczny wygląd łazienki, dlatego poleciłabym ci płytki, bo zawsze do wszystkiego pasują. Ale to wydaje się dobre rozwiązanie jeśli byś chciała jakoś tematycznie ją urządzić.
Lidia

Postby TransmiTT » Wed Jan 20, 2016 12:57 pm

Ja zamawiałem płyty przez portal www.decorshop.eu. Oczywiście, że możesz sama dobrać sobie wzór- o to właśnie chodzi. Ja sam miałem problem z wyborem, bo tych projektów jest tam mnóstwo, spójrz sobie w zakładkę o panelach do łazienki na tej stronie. A co do bezpieczeństwa, też się nad tym zastanawiałem i nawet kontaktowałem się z ekspertem i on mi potwierdził, że są bardzo wytrzymałe na temperaturę, uderzenia itp.
TransmiTT

Return to Dom, mieszkanie, ogród

x