Ile kosztują fototapety?

Ile kosztują fototapety?

Postby Cykada » Thu Jan 07, 2016 3:47 am

Widziałam w kilku magazynach bardzo ciekawe fototapety, ale nigdzie nie mogę znaleźć niczego podobnego. Wszystkie, które znalazłam są niedrogie, ale nie wyglądają zbyt interesująco. Zastanawiam się, ile trzeba zapłacić za fototapetę, która wygląda naprawdę interesująco i gdzie można ją dostać. Pomożecie?
Cykada

Ile kosztują fototapety?

Postby Latarnik » Thu Jan 07, 2016 4:29 am

A masz może zdjęcie fototapety, która według Ciebie jest ciekawa? Latwiej nam będzie coś podpowiedzieć, jeśli bedziemy wiedzieli czego szukasz. Zeskanuj może zdjęcie magazynu.
Latarnik

Ile kosztują fototapety?

Postby Magik » Thu Jan 07, 2016 5:34 am

Zdjęcie jest konieczne, bo inaczej trudno coś poradzić. Zajrzyj może do sklepu www. studio-dekoracji.com.pl, ktory jest dość ceniony jeśli chodzi o fototapety i nalepki na ściany. Jestem pewien, że znajdziesz tam cos ciekawego.
Magik

Ile kosztują fototapety?

Postby Cykada » Thu Jan 07, 2016 8:22 am

Postaram się wieczorem znaleźć magazyn, w którym widziałam moją wymarzoną fototapetę i zeskanować zdjęcie. Przejrzałam też oferte sklepu, o którym wspominałeś i rzeczywiście znalazłam tam kilka naprawdę interesujących modeli.
Cykada

Ile kosztują fototapety?

Postby Latarnik » Thu Jan 07, 2016 10:39 am

Czekamy :) A czemu uparłaś się na fototapety? Rozumiem, że nie dysponujesz zbyt dużą kasą, skoro planujesz wykorzystać fototapety, ale może zainteresujesz się czymś innym? Proponuję kupić naklejki scienne, bo są zdecydowanie bardziej stylowe. Dobrym pomysłem będzie też wykorzystanie szablonów malarskich. Przejrzyj kilka blogów, na których publikowane sa ciekawe i tanie pomysły na odświeżenie wnętrza.
Latarnik

Ile kosztują fototapety?

Postby Cykada » Thu Jan 07, 2016 11:17 am

Rzeczywiście nakręciłam się na fototapete, ale nie wykluczam zmiany na coś innego. Przejrzę w wolnej chwili naklejki i szablony dostępne w kilku sklepach, a być może uda mi się znaleźć coś interesującego, co zdecyduje się wykorzytsac.
Cykada

Return to Dom, mieszkanie, ogród

x