Jakie oświetlenie będzie najlepsze do mieszkania?

Postby MarekSkwarek » Sun Dec 20, 2015 11:05 pm

Wybór oświetlenie do mieszkaia mnie przerósł. W ostatnich tygodniach podjąłem dziesiątki decyzji, wybierałem kolory, faktury, rozmiary… i mam dość. Mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać jakieś lampy i żyrandole? Co obecnie jest modne?
MarekSkwarek

Postby Lidia » Mon Dec 21, 2015 12:56 am

Moda modą, ja bym się sugerowała stylem samego mieszkania. Jeśli urządziłeś się klasycznie to głupoaą będize kupować nowoczesną lampę tylko dlatego, ze jest modna.
Lidia

Postby Winston » Mon Dec 21, 2015 2:35 am

Ja proponuję lampy halogenowe sufitowe. Świetnie się prezentują, nie zbierają kurzu i nie są Zyt drogie. Jak dla mnie rozwiązanie idealne, dlatego mam je nie tylko w kuchni i łazience, ale też w salonie.
Winston

Postby MarekSkwarek » Mon Dec 21, 2015 4:21 am

Dzięki za zainteresowanie się tematem. Mieszkanie jest nowoczesne i takie tez powinno być oświetlenie. Halogeny mam w kuchni i lazience, ale do pozostałych pomieszczeń szukam czegoś wiszącego.
MarekSkwarek

Postby Lidia » Mon Dec 21, 2015 6:18 am

No dobra. Do przedpokoju proponuję cos takiego: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-biura%2C-ciagu-komunikacyjnego/266. Efekt jest naprawde ciekawy, dlatego warto się nad tym zastanowić.
Lidia

Postby Winston » Mon Dec 21, 2015 6:59 am

Może i ciekawy, ale nie jestem przekonany. U siebie zainstalowałem coś podobnego do tego tu: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-przedpokoju/317. Wydaje mi się to sensownym rozwiązaniem.
Winston

Postby MarekSkwarek » Mon Dec 21, 2015 7:45 am

Wiele Waszych przykładow bardziej mi wygląda na oświetlenie ogrodu a nie pokoi, ale są tez i ciekawe modele. Myślałem, że ceny będą nieco wyższe ale miło się zaskoczyłem. Muszę się chyba przerzucić na kupowanie online, bo sklepy w mojej okolicy mają zdecydowanie wyzsze ceny.
MarekSkwarek

Postby Lidia » Mon Dec 21, 2015 8:44 am

Nawet nie myśl o kupowaniu w tradycyjnych sklepach, bo sporo przeplacisz. Ja już od kilku lat kupuję wszystko w sieci i nigdy nie miałam żadnych problemów. Nie trzeba sie tez martwić o dostarczenie zakupów do domu i dźwiganie ciężarów :)
Lidia

Postby MarekSkwarek » Mon Dec 21, 2015 10:07 am

Dźwiganie i wizyta w sklepie nie stanowią dla mnie problemu, ale najważniejsza jest cena. Teraz się przekonałem, ze za wiele elementów wyposazenia sporo przepłaciłem, bo nie kupowałem w online. Dzięki Wam za pomoc i uświadomienie :)
MarekSkwarek

Return to Dom, mieszkanie, ogród

x