Gospodarowanie odpadkami, potrzebna opinia

Postby lucashevski » Thu Jan 28, 2016 8:25 am

Witajcie wszyscy. Potrzebuję konsultacji w sprawie wywozu odpadków. Firma w której pracuje dość sporo rzeczy wyrzuca. Zastanawiamy się co z tym zrobić. Jeżeli jest możliwość chętnie oddamy to do recyklingu. Zna ktoś firmę, która udziela takich fachowych porad?
lucashevski

Postby Winston » Thu Jan 28, 2016 8:59 am

Spróbuję pomóc, ale muszę wiedzieć skąd jesteś. Żadna firma nie przejedzie połowy polski tylko po to żeby dać kilka wskazówek odnośnie śmieci :D Napisz skąd jesteś a postaram znaleźć firmę, która zajmuje się takimi rzeczami.
Winston

Postby lucashevski » Thu Jan 28, 2016 10:54 am

Chodzi mi tutaj o okolice Gdańska. Wpisywałem wiele haseł w wyszukiwarce, ale na marne. Najbardziej interesuje mnie firma o profilu ochrona środowiska Trójmiasto ma sporo takich firm, ale szukam czegoś konkretnego.
lucashevski

Postby Magik » Thu Jan 28, 2016 1:49 pm

Z twoich okolić mogę ci polecić firmę z którą współpracujemy już bardzo długi czas. Firma nazywa się EKO-L. Bez problemu znajdziesz ją w internecie, mają ładną czytelną stronę internetową. Nam współpraca bardzo odpowiada, bo jest to profesjonalna firma i zawsze robią wszystko na czas.
Magik

Postby lucashevski » Thu Jan 28, 2016 3:52 pm

Dzięki serdecznie za opinie. Na razie muszę jeszcze zapoznać się z kilkoma sprawami, żeby dzwonić do nich z konkretami. Jak tylko znajdę wszystko czego potrzebuję to skontaktuję się z nimi i dowiem się wszystkiego. Jeżeli ktoś będzie miał pytania to proszę odkopać temat. Pozdrawiam wszystkich.
lucashevski

Return to Fauna i flora

x