Erekcja u faceta z dużym stażem.

Postby Latarnik » Wed Sep 21, 2016 3:35 am

Witam wszystkich facetów bo to raczej męski problem. Szukam jakiegoś dobrego preparatu który poprawi erekcję u mnie. Mam już swoje lata ale mimo wszystko czuję się młody duchem. Temat jest dla mnie trochę śmieszy ale może polecicie mi coś dobrego?
Latarnik

Postby Magik » Wed Sep 21, 2016 4:27 am

Może Rutinoscorbin dla dzieci ci pomoże? :D Tak na poważnie to jest sporo środków na rynku a najbardziej znana jest chyba magiczna niebieska pigułka. Jeżeli chcesz się tylko wspomóc bo mimo wszystko jest w miarę ok to polecam środek Liderin.
Magik

Postby Cykada » Wed Sep 21, 2016 5:01 am

Mój mąż stosował to jakiś czas temu ale na twoim miejscu najpierw zobaczyła bym co jest w składzie. Zapoznaj się z ulotką Liderinu bo może się okazać że jest tam coś co ci zaszkodzi i wtedy będzie jeszcze większy problem. Nie ma co się wstydzić, nie jeden facet ma takie problemy a my kobiety wcale nie jesteśmy lepsze ;)
Cykada

Postby SuperWoman » Wed Sep 21, 2016 5:35 am

Nie zapomnij kupić do tego Osłonki Normal bo mimo wszystko takie leki gdzieś tam mocno obciążają układ pokarmowy. Wiem z doświadczenia bo mój mąż chciał być ogierem a skończyło się na tym że miał tylko większy problem z żołądkiem niż do tej pory.
SuperWoman

Postby Latarnik » Wed Sep 21, 2016 6:28 am

W żadne sposób się nie krępuję i jeżeli będzie taka potrzeba to pójdę jak człowiek do apteki i zapytam pani która tam pracuje. Ogólnie stwierdziłem że najpierw zapytam w internecie bo im więcej ludzi tym więcej opinii więc chociaż się nakieruję na konkretny preparat.
Latarnik

Postby farewell9 » Wed Sep 21, 2016 7:17 am

Powiem ci szczerze że stosowałem coś takiego przez pewien okres i faktycznie, działa to i pomaga ale u mnie wystarczyło zmienić delikatnie tryb życia na bardziej sportowy i siły witalne same wróciły :) Może akurat u ciebie też jest jeszcze sporo temperamentu :)
farewell9

Return to Zdrowie

x