Gdzie mógłbym zrobić usg w Krakowie?

Postby Drewniak » Wed Jun 15, 2016 10:09 pm

cześć Wam. Mam pewną przypadłość, otóż, ciągle mnie boli brzuch i jak byłem u lekarza rodzinnego to mi powiedział, ze warto zacząć zrobić badania od usg jamy brzusznej. No ale właśnie mam problem z wyborem miejsca, w którym mógłbym zrobić takie badanie. Tak w ogóle to jest ono bolesne..? nigdy ie miałem i się trochę martwię :P
Drewniak

Postby DESERT » Wed Jun 15, 2016 11:53 pm

Wejdź sobie na http://www.nzozrevita.pl/uslugi/usg/ tam znajdziesz nie dość, że dokładny opis badania, to znajdziesz lokalizacje miejsc, gdzie możesz zrobić takie badanie ;) Również w Krakowie. Mam nadzieję, że Ci to trochę pomoże i się przekonasz, że to nic strasznego :D
DESERT

Postby Prytka » Thu Jun 16, 2016 12:12 am

Ja miałam parę razy w życiu robione usg brzucha i szczerze..? jest to wręcz przyjemne i proste badanie. Najpierw coś Ci lekarz da na brzuch, posmaruje i potem tylko jeździ sondą czy tam czymś i patrzy na ekran ;) Badanie jest krótkie, nieinwazyjne i co ważniejsze, bezbolesne ;)
Prytka

Postby red_passage » Thu Jun 16, 2016 1:36 am

Obyś nie miał niczego poważnego.. mi na usg wyszły niefajne rzeczy i musze się teraz ostro wziąć za siebie. Ale idz koniecznie na badania bo szkoda nerwów jak coś w przyszłości
red_passage

Postby Drewniak » Thu Jun 16, 2016 2:01 am

Czyli ten Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA robi takie badania.. znam akurat to miejsce, bo często tam przejeżdżam bo niedaleko mieszka moja dziewczyna. Może wstąpię i się zapiszę na jakiś termin. Nawet mnie nie straszcie, że to może być coś poważnego.. tutaj tyle planów i ZERO kasy na leczenie jak coś ;/
Drewniak

Postby lucashevski » Thu Jun 16, 2016 4:12 am

Co Ci z pieniędzy jak to zdrowie jest najważniejsze? Idź na badania i tyle, zobaczysz czy Ci coś wyjdzie
lucashevski

Postby Jolanta Wilkowska » Thu Jun 16, 2016 7:09 am

Ja bym była dobrej myśli ;) Na pewno to nic takiego i może po prostu masz np.: złą dietę.
Jolanta Wilkowska

Return to Zdrowie

x