Specjalista od prawa karnego w Sosnowcu, potrzebuję namiary.

Postby DESERT » Sun May 14, 2017 11:31 pm

Siema wszystkim. Mam pewien problem związany z moim kontrahentem i wszystko wskazuje na to że sprawa będzie musiała trafić do sadu. Chodzi tutaj o spowodowanie strat materialnych. Szukam kogoś kto zna się na tym bardzo dobrze.
DESERT

Postby red_passage » Mon May 15, 2017 1:14 am

Czyli rozumiem że chcesz walczyć o zapłatę odszkodowania za te szkody i ewentualnego zadość uczynienia? Interesuje mnie jeszcze o jak dużą kwotę chodzi. Myślę ze był bym w stanie ci pomoc w rozwiązaniu tej sprawy więc skontaktuje się z tobą na pw.
red_passage

Postby Prytka » Mon May 15, 2017 1:54 am

W sumie jedynie co mi wpada do głowy w związku z tym prawem karnym w Sosnowcu to strona http://adwokat-baklazec.com/uslugi-prawnicze/prawo-karne/. Jest to strona kancelarii i wszystkie potrzebne informacje masz na stronie.
Prytka

Postby DESERT » Mon May 15, 2017 3:49 am

Nie wiem czy powinienem tutaj o tym pisać ale straty są dość spore bo mowa tutaj o sprzęcie budowlanym najwyższej jakości. W sumie wyceniłem straty na około 50 tys. więc wydaje mi się ze kwota jest dość spora. Do tego dochodzi problem braku sprzętu co odbija się na wynikach finansowych każdego miesiąca.
DESERT

Postby lucashevski » Mon May 15, 2017 6:05 am

To faktycznie sporo pieniędzy. Wysyłam link do jednej strony. Miałem kiedyś podobny problem bo wypożyczyłem innej firmie sprzęt o dużej wartości i okazało się ze po oddaniu nie nadaje się do użytku. Na cale szczęście sprawa została załatwiona szybko i bezboleśnie ;)
lucashevski

Postby DESERT » Mon May 15, 2017 8:05 am

No i o to mi chodzi. Dla mnie to jest trochę chore bo człowiek prowadzi mała firmę gdzie czasem naprawdę trzeba wiązać koniec z końcem a przychodzi taki gościu i w kilka dni robi ci straty na taka kwotę. Mam nadzieje ze się wszystko uda załatwić bo inaczej będę musiał zamknąć firmę.
DESERT

Return to Społeczeństwo

x