Windykacja należności w praktyce

Postby Latarnik » Tue Dec 29, 2015 12:05 am

Cześć, mam do was takie pytanie – jeśli są tu jacyś przedsiębiorcy – czy zdarzyło wam się, ze jakiś klient nie uregulował wszystkich należności? Mam taki właśnie kłopot i obawiam się, że będę musiał sprawdzić od strony praktycznej windykację należności. Nie jest mi to na rękę, bo to zawsze niemiłe sytuacje, ale sam staram się nikomu nic nie zalegać i tego samego oczekuję od swoich partnerów w biznesie.
Latarnik

Postby Magik » Tue Dec 29, 2015 2:35 am

No właśnie – zasady zasadami, a praktyka praktyką. Tez się przejechałem na takich klientach … i to nie raz. Jeśli nie uda ci się samemu albo przez firmę windykacyjną to zawsze mogę ci podpowiedzieć jak sprzedać dług. Bo taka opcja też jest możliwa.
Magik

Postby Latarnik » Tue Dec 29, 2015 3:00 am

Nie słyszałem…
Latarnik

Postby Smith » Tue Dec 29, 2015 5:49 am

ja też chętnie posłucham o co chodzi.
Smith

Postby Magik » Tue Dec 29, 2015 7:18 am

W necie piszą sporo na ten temat, bo sam niedawno wyszukiwałem coś dla kumpla, który boryka się z podobnym kłopotem. Jak wejdziesz sobie na stronę: vindicat.pl/faq/gielda-dlugow/ to przeczytasz sobie tam wiele ciekawych rzeczy na temat giełdy długów. W ten sposób może znajdziesz klienta na twoja wierzytelność. Może uda ci się dokonać jakiejś korzystnej transakcji. Rózne osoby odwiedzają coś takiego. Myśle, ze warto zaryzykować. Wiem, że lista dłużników jest spora, ale firm, które bawią się w skup tego rodzaju należności też jest trochę w Polsce.
Magik

Postby Jolanta Wilkowska » Tue Dec 29, 2015 9:33 am

A to ciekawe… muszę podesłać ten link mojemu szefowi, któremu też już paru klientów nie wypłaciło się. Jest uczciwy, a inni robią go często w balona :( zal mi go, bo na to nie zasługuje.
Jolanta Wilkowska

Postby Latarnik » Tue Dec 29, 2015 12:25 pm

Ja też sobie chętnie skorzystam z tego wariantu. Zaraz się wczytam o co w tym chodzi. Dzieki wielkie!
Latarnik

Return to Społeczeństwo

x