Potrzebny obrońca w Zabrzu – sprawa dość delikatna.

Postby Winston » Wed Jul 19, 2017 2:02 am

Zostałem niesłusznie oskarżony o… niemoralny czyn, którego się niedopuściłem. Jednak z tego co się odgrażała „pokrzywdzona” to ma dowody, że owy czyn popełniłem. Nie wiem, co oni tam sfabrykowali na mnie, ale nie chcę pojśc siedzieć za coś, czego nie zrobiłem…
Winston

Postby Smith » Wed Jul 19, 2017 3:53 am

Przekichane stary… jak czyn niemoralny, to nie brzmi to dobrze. Nie poświęcałbym dużo czasu na szukanie, bo jak się dowiesz z tego linku wojtalik.com.pl/sprawy-karne-i-karno-gospodarcze.html dobrze już mieć wcześniej ogranego obrońcę Zabrze ma sporo kancelarii, które brały udział w sprawach karnych. Dlatego mówię, spiesz się, bo jak przegapisz czas trwania postępowania przygotowawczego, to na Twoją niekorzyść.
Smith

Postby Cykada » Wed Jul 19, 2017 5:07 am

Zgodzę się z kolegą. Niestety, prawo to same formalności, czegoś niedopilnujesz i jest Twoja wina. Wiem, bo mój brat korzystał z porad prawnych kancelarii z tego linku: wojtalik.com.pl, że pan mecenas ma doświadczenie w sprawach karnych.
Cykada

Postby Winston » Wed Jul 19, 2017 6:22 am

No dobra… w sumie i tak o niczym innym nie myślę, jak tylko o tym, że mogę przez to trafić za kratki... Dzięki za radę. Liczę, że uda mi się znaleźć jakiegoś dobrego prawnika.
Winston

Postby Smith » Wed Jul 19, 2017 9:00 am

Spoko, powodzenia!
Smith

Return to Społeczeństwo

x