Ile kosztuje profesjonalny monitoring przemysłowy?

Postby Jolanta Wilkowska » Tue Apr 25, 2017 2:36 am

Witam wszystkich. Czy ktoś jest w stanie podać mi przynajmniej przybliżone ceny systemu monitoringu przemysłowego dla normalnej wielkości magazynu? Chodzi mi o podgląd wewnętrz jak i na zewnątrz budynku. Pozdrawiam.
Jolanta Wilkowska

Postby lucashevski » Tue Apr 25, 2017 3:12 am

Co masz na myśli pisząc że magazyn jest normalnej wielkości? Ile to jest normalna wielkość? To jest ważne bo kamery zwykle umieszcza się na rogach budynku, ale jeśli jest długi to trzeba też pomyśleć o części środkowej. Druga rzecz to rozmieszczenie w przestrzeni, mogą pojawić się przeszkody w postaci terenu albo innych budynków które wymagają użycia kolejnych kamer. Z tych powodów nikt na forum nie poda Ci konkretnej sumy. Jedyne co mogę zrobić to odesłać Cię do profesjonalnego sklepu: http://kamery-hurt.pl/124-kamery. Oprócz wysokiej jakości kamer uzyskasz tam wszelkie informacje i porady w planowaniu.
lucashevski

Postby TransmiTT » Tue Apr 25, 2017 3:37 am

Hej! Sory ze wchodze w słowo ale zastanawiam sie nad zakupem nowego rejestratora do monitoringu. Może mógłbyś podpowiedzieć na co zwracać uwagę przy takich urządzeniach, albo w ogóle jaki wybrać? Pozdrawiam.
TransmiTT

Postby lucashevski » Tue Apr 25, 2017 4:15 am

Znów za mało informacji a za dużo oczekiwań. Ważna jest prędkość zapisu i ilość kanałów jakich potrzebujesz. Znów odsyłam do sklepu: http://kamery-hurt.pl/125-rejestratory, bo przetestowałem sporą ilośc rejestratorów ale tu zdecydowanie mają najlepsze jeśli patrzeć na stosunek jakości do ceny. Bezawaryjnie i stabilnie będę służyć latami. W razie bardziej konkretnych pytań pisz śmiało, na pewno odpowiem, pozdrawiam.
lucashevski

Postby TransmiTT » Tue Apr 25, 2017 7:01 am

Wielkie dzieki już sobie poradzę dalej :). Napisałem tak mało konkretnych informacji bo nie chciałem spamować, a głównie zależało mi na porządnym sklepie w którym mógłbym zamówić sobie takie urządzenie i miec pewnosc ze bedzie działać jak należy.
TransmiTT

Postby lucashevski » Tue Apr 25, 2017 9:46 am

Rozumiem, nie zawiedziesz się bo to dobre rejestratory jakich uzywa miedzy innymi policja :)
lucashevski

Postby Jolanta Wilkowska » Tue Apr 25, 2017 10:48 am

Ja też dziękuję za pomoc.
Jolanta Wilkowska

Postby lucashevski » Tue Apr 25, 2017 1:18 pm

Drobiazg, cieszę się że mogłem pomóc.
lucashevski

Return to Sprzęt komputerowy

x