drukarka 3d godna uwagi

drukarka 3d godna uwagi

Postby Magik » Wed Sep 28, 2016 8:57 pm

Siemka, chciałbym zacząć swoją przygodę z drukowaniem 3d, juz wstępnie przyjrzałem się ofertom dostępnym na rynku, znalazłem kilka modeli w sieciówkach i na stronach internetowych, ale przed zakupem chciałbym poznac jeszcze wasze opinie, może cos doradzicie?
Magik

drukarka 3d godna uwagi

Postby Smith » Wed Sep 28, 2016 10:20 pm

Jaki budżet?
Smith

drukarka 3d godna uwagi

Postby Magik » Wed Sep 28, 2016 11:35 pm

Środkowa półka, póki co zależy mi zeby się troche przyuczyć, później może cos lepszego.
Magik

drukarka 3d godna uwagi

Postby Smith » Thu Sep 29, 2016 12:11 am

Jesli mogę doradzić, to polecałbym od razu zakup czegoś konkretnego, technologia druku 3d cały czas idzie do przodu. Moim zdaniem obecnie godne uwagi sa drukarki markerbot, mają zróżnicowany asortyment, jak dla ciebie polecałbym model replicator, bardzo fajny sprzęt dla kogoś kto chce zacząć. prosty w obsłudze, a jednocześnie jakość wydruku bardzo dobra.
Smith

drukarka 3d godna uwagi

Postby Cykada » Thu Sep 29, 2016 3:08 am

A powiedz nam jeszcze do czego mają ci służyć te wydruki, cos na sprzedaż czy raczej na domowy użytek?
Cykada

drukarka 3d godna uwagi

Postby SuperWoman » Thu Sep 29, 2016 5:40 am

Nie no dajcie spokój z takimi pytaniami... Skoro już ktoskuuje sprzęt w granicach kilku tysięsy to raczej z założeniem, że mu się chociaz częściowo zwróci. Przeciez to oczywiste.
SuperWoman

drukarka 3d godna uwagi

Postby Zagadka » Thu Sep 29, 2016 8:20 am

Ja w zeszłym roku dostałam dofinansowanie z urzędu pracy na działalność związaną z drukowaniem w technologii 3d i projektowaniem bizuterii oraz drobnych akcesoriów. Mnie skusiła drukarka 3d zmorph i był to moim zdaniem trafny wybór, zwłaszcza że oprócz druku 3d mozna na tej drukarce zarówno frezowac jak i grawerować. Radzi sobie dobrze z miękkimi metalami, co w moim przypadku było kwestią decydującą. Ja generalnie jestem zadowolona, a drukarka śmiga juz drugi rok na pełnych obrotach i ani razu mnienie zawiodła.
Zagadka

drukarka 3d godna uwagi

Postby Magik » Thu Sep 29, 2016 10:50 am

No i fajnie, własnie na takich opiniach wziętych z autopsji mi zależało. No mam juz dzięki wam kilka modeli które są godne uwagi, popytałem tez na innych forach. Najbardziej skłaniam się chyba ku zmorph, która tu koleżanka wyżej polecała. no ale nie przesądzone, jeszcze zobaczymy jak z budżetem. dzięki wielkie!
Magik

Return to Sprzęt komputerowy

x