Biznesowy laptop

Biznesowy laptop

Postby TransmiTT » Mon Mar 14, 2016 10:16 pm

Witam. Szukam czego co bedzie dobre na spotkania konferencje itp. My mamy w firmie w sumie codziennie jakies briefingi czy tam spotkania „na szczycie „ i dlatego wazny jest dla mnie wygodny lekki laptop. Ktos moze cos polecic? Aha i zeby bateria dlugo trzymala
TransmiTT

Biznesowy laptop

Postby DESERT » Tue Mar 15, 2016 12:18 am

No witam teraz Lenovo cos takiego wypuscilo mam konkretnie na mysli ThinkPada Ede E450.To jest bardzo fajne urzadzonkko miedzy innymi dlatego ze ma tylko jeden kabel do ladowania. Takze nie trzeba targac zadnych wielkich klockow, podlaczamy jeden kabel i sie laduje. no wygodne w kazdym miejscu. pozdrawiam
DESERT

Biznesowy laptop

Postby Evanora » Tue Mar 15, 2016 2:01 am

Cześć ja mam Lenovo ThinkPad Edge od kilku miesiecy i moge to potwierdzic. no lzejszego laptopa to nie mialam nigdy chyba. tak zwana stacja dokujaca sprawdza sie doskonale. moge spokojnie siedziec caly dzien w pracy w doowlnym miejscu ,nikt mi nie przeszkadza a bateria trzyma i trzyma!
Evanora

Biznesowy laptop

Postby Winston » Tue Mar 15, 2016 4:57 am

a jakbyś kolego potrzebował czegoś do będzie dobre do biura, eleganckie, a jednoczesnie bedzie mega kosa to polecam jeden z modeli precision. mct-sklep.pl/precision-m3800-c4628.html to juz sa droższe sprzety ale jak jesteśś biznesmen to cie stac hehe :D tam masz 4 rdzenie takze wlasciwie nieograniczone mozliwosci. taki laptop jest dobry bo sie nigdy nie bedzie zacinal
Winston

Biznesowy laptop

Postby Latarnik » Tue Mar 15, 2016 7:20 am

wiesz co? Ja mam HP ProBook 640 tez do pracy i w ogole nie narzekam. jest bardzo elegancki cicho chodzi idealnie sie nadaje na spotkania. nigdu jeszcze mnie nie zawiodl dlatego polecam caly czas wszystkim znajomym.
Latarnik

Biznesowy laptop

Postby farewell9 » Tue Mar 15, 2016 8:10 am

A ja sie zastanawiami.. Kiedy sie pojawila cala ta serio tink padów to każdy sie achowuje jakby nagle to nie byly laptopy tylko jakies lepszy inne urzadzenia : D troche sie wszyscy tym zachlysneli.. faktem jest ze to sa bardzo wydajne sprzety i cala seria na prawde trzyma poziom ale serio .. ? az tak ? ja tam mam swojego starego della od lat i mam sie dobrze . pozdrawiam racjonalnie myslacy
farewell9

Biznesowy laptop

Postby Cykada » Tue Mar 15, 2016 10:50 am

no dobra kolego ale niektorzy musza tworzyc skomplikowane projekty prezentacje grafiki i wtedy stary dell nie wystarcza
Cykada

Return to Sprzęt komputerowy

x