Szukam antywirusa - pomocy

Postby Lidia » Tue Jan 05, 2016 7:53 am

Witam wszystkich. Ostatnio padł mi komputer bo otworzyłam na Interii maila i chciałam pobraczałancznik, bo było napisane ze cos wygrałam, ale okazało się to niestety trojanem :( mam już nowego laptopa to teraz się boje ze będzie tak samo. Co polecacie? Jakis antywirus? Buziaki, proszę o pomoc!!!
Lidia

Postby Karotka » Tue Jan 05, 2016 9:15 am

Mówił ci ktoś kiedyś, że nie otwiera się podejrzanych załączników? Szczególnie tych, które robią z ciebie zwycięzcę jakiegoś konkursu, w którym nie brałaś nawet udziału? Ręce opadają, weź się w garść dziewczyno.
Karotka

Postby Lidia » Tue Jan 05, 2016 11:39 am

No wiem, wiem głupio zrobiłam, ale teraz już na pewno będę uważała. Maż się nei zgodzi już na kolejny komputer jak tego tez zamorduje :( doradz cos proszę :( boję się teraz naet pocztę sprawdzać…
Lidia

Postby Karotka » Tue Jan 05, 2016 1:41 pm

Ja mam na komputerze obecnie Kaspersky Internet Security cena nie jest wybitnie niska, ale sama widzisz, ze trzeba mieć porządnego antywirusa, bo nowy laptop kosztuje o wiele więcej. Możesz jeszcze sobie kupić przy okazji w sklepie program The Bat do poczty, on ma dość dobre zabezpieczenia, będzie czuwał za ciebie. Są też dla niego wtyczki odfiltrowujące niebezpieczne wiadomości.
Karotka

Return to Sprzęt komputerowy

x