Letnie nagłośnienie.

Letnie nagłośnienie.

Postby red_passage » Wed May 11, 2016 5:23 am

Zawsze w sezonie letnim organizuje dla gości moich pubów wieczory, w trakcie których mogą się zabawić przy muzyce. Czasami jest to muzyka elektroniczna, a czasami muzyka na żywo, jeśli uda mi się zaprosić ciekawego wykonawcę. Potrzebuję w tym roku wsparcia technicznego pod względem nagłośnienia.
red_passage

Letnie nagłośnienie.

Postby lucashevski » Wed May 11, 2016 6:01 am

Koniecznie weź fachowców. Ja też prowadzę klub i jak się okazało, że jedyny pracownik, który potrafił obsługiwać te maszyny zrezygnował z pracy, to zostałem na lodzie. Dobrze, że to nie był sezon i przez kilka tygodni udało się jakość przetrwać. Później zatrudniłem do tej pracy greatsound.pl, z którymi działam do dzisiaj.
lucashevski

Letnie nagłośnienie.

Postby Lidia » Wed May 11, 2016 8:49 am

Co ważne, takie firmy mają profesjonalne nagłośnienie (http://www.greatsound.pl/naglosnienie-koncertow), czyli masz pewność, że żaden z gości nie będzie się skarżył na jakość dzwięku. Nawet przy najmniejszej produkcji muzycznej pracownicy tej firmy działają, jakby obsługiwali bardzo ważne wydarzenie medialne. To jest prawdziwa profeska.
Lidia

Letnie nagłośnienie.

Postby Karotka » Wed May 11, 2016 9:18 am

Jak idę do kluby ze znajomymi, to po kilku drinkach i tak moje uszy słyszą niewiele, więc akurat i tak bym nie zauważyła różnicy.
Karotka

Letnie nagłośnienie.

Postby Zagadka » Wed May 11, 2016 11:45 am

Ja chodzę do klubu żeby odpocząć, a złe nagłośnienie może bardzo męczyć, tym bardziej jeśli masz trochę muzycznego słuchu i słyszysz, jak nie wszystkie dźwięki są takie jak być powinny. Zajrzyj sobie tutaj http://www.greatsound.pl/kluby myślę, że ta oferta powinna ci pomóc.
Zagadka

Letnie nagłośnienie.

Postby Winston » Wed May 11, 2016 2:01 pm

Zdecydowanie pomoże. Firma jest bardzo elastyczna, jeśli chodzi o możliwości współpracy. Przy stałej obsłudze sądzę, że uda ci się znacznie obniżyć ceny od tych cennikowych. Życzę powodzenia w czasie letnich baletów i wysokich obrotów za ladą.
Winston

Return to Męski świat

x