Płot z siatki

Płot z siatki

Postby red_passage » Thu Apr 14, 2016 4:32 am

Coś mnie tknęło, żeby samodzielnie ogrodzić działkę płotem z siatki. Jestem w trakcie budowy domu i mam ambicję, żeby chociaż coś tak prostego zrobić własnoręcznie, bez pomocy firmy budowlanej, którą wynająłem. Stąd mam takie pytanie, bo nie znam się na takich sprawach. Gdzie się zamawia materiał na ogrodzenia siatkowe? Chodzi mi oczywiście o sklep online.
red_passage

Płot z siatki

Postby farewell9 » Thu Apr 14, 2016 6:48 am

Bohater się znalazł i płot postawi :D nie wiesz, że prawdziwy mężczyzna musi w swoim życiu zbudować dom, posadzić drzewo i tak dalej? Wątpię czy płot wystarczy :D
farewell9

Płot z siatki

Postby red_passage » Thu Apr 14, 2016 9:35 am

Na szczęście, kiedy prawdziwy mężczyzna ma pieniądze, to może zbudować dom cudzymi rękoma. A płot postawić dla rozrywki.
red_passage

Płot z siatki

Postby Smith » Thu Apr 14, 2016 9:48 am

Wracając do pana pytania, warto sprawdzić sobie sklep.metalzbyt.com.pl/. To jest sklep ogólnobudowlany i da się tam kupić wszystko od dobrej wiertarki po gwoździe do wszelkich materiałów. Na pewno jest też siatka do założenia ogrodzenia.
Smith

Płot z siatki

Postby farewell9 » Thu Apr 14, 2016 11:57 am

Tylko w tym swoim przypływie męskości nie zapomnij, że będą ci jeszcze potrzebne słupki żeby na czymś ten drut rozwiesić. Raczej się nie utrzyma w powietrzu :D
farewell9

Płot z siatki

Postby red_passage » Thu Apr 14, 2016 2:45 pm

Domyślam się, jak działa grawitacja. Nie na darmo mam doktorat z fizyki. Jakkolwiek dziękuję za radę. Oczywiście tę o sklepie, a nie o słupkach. Dzięki, że wspierasz inicjatywę wkładu w budowę własnego domu ze strony osoby, która raczej nie ma na co dzień do czynienia z pracą inną niż umysłowa.
red_passage

Return to Męski świat

x