Gdzie kupować opony?

Gdzie kupować opony?

Postby lucashevski » Tue Apr 05, 2016 6:53 am

Cześć wam, szukam dobrego miejsca gdzie znajdę dobrej jakości opony do samochodu, motocyklu a także rolnicze. Czy jest jakieś miejsce gdzie można takowe zakupić. W ogóle ktoś z was kupował kiedykolwiek opony z Internetu, bo przyznam szczerze, że jest to mój pierwszy raz. Wcześniej jakoś nie miałem na tyle odwagi, by cokolwiek kupować tą drogą, no ale kiedyś trzeba zacząć. Doradźcie też jakie typy opon są według was najlepsze.
lucashevski

Gdzie kupować opony?

Postby TransmiTT » Tue Apr 05, 2016 8:10 am

Hej. Ja tam zawsze jestem wierny produktom Michelin. Polecić mogę ten sklep sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-motocyklowe-Michelin . Znajomi kupowali tam opony i są zadowoleni. A zakupów internetowych się nie obawiaj.
TransmiTT

Gdzie kupować opony?

Postby Jolanta Wilkowska » Tue Apr 05, 2016 9:14 am

Wedle mojej opinii wystarczy odwiedzić dobrego wulkanizatora, na pewno dobre opony się znajdą. My kupowaliśmy niedawno opony letnie Bridgestone. Jestesmy zadowoleni. Nie kupowaliśmy takich opon z Internetu ale pewnie kiedyś się odważymy.
Jolanta Wilkowska

Gdzie kupować opony?

Postby red_passage » Tue Apr 05, 2016 9:24 am

Witam. Jeśli mam doradzać to tylko opony rolnicze Apollo. Jak dla mnie wybór najlepszy. Ale oczywiście każdy może mieć swój pomysł. Życzę udanych zakupów.
red_passage

Return to Męski świat

x