Wygodne damskie buty na zimę

Postby Karotka » Tue Jan 26, 2016 6:55 am

Poszukuję ciepłych i wygodnych butów na zimę, w których można chodzić przez kilka godzin na mrozie. Czy możecie polecić mi jakieś wytrzymałe i niezawodne damskie buty zimowe w dobrej cenie?
Karotka

Postby Jagoda » Tue Jan 26, 2016 8:50 am

Jeśli stawiasz na komfort i niezawodność, to z pewnością będziesz zainteresowana ocieplanymi śniegowcami damskimi z cholewkami do połowy łydek. W sklepie internetowym RAX widziałam takie buty w kilku wersjach kolorystycznych w rozmiarach 36-39. Przy każdym numerze podano dokładną długość wkładki. Śniegowce posiadają wewnątrz ciepłe futerko i zimową wkładkę, a na zewnątrz przed zimnem izolują je gumowa podeszwa i błyszczący nieprzemakalny materiał.
Jagoda

Postby Karotka » Tue Jan 26, 2016 11:33 am

Wydają się fajne te buty. A Ty zamierzasz je kupić? Ile kosztują, pamietasz może?
Karotka

Postby Jagoda » Tue Jan 26, 2016 2:15 pm

Własnie odkładam pieniądze. Buty kosztuja trochę ponad 200 zł, ale oprócz nich chciałabym kupić jeszcze lekką kurtką puchową damską za niecałe 300 złotych. Tak więc musze uzbierać w sumie 5 stówek, ale już niedużo mi brakuje.
Jagoda

Postby Karotka » Tue Jan 26, 2016 2:57 pm

Ja w tym roku nie będę już kupowac kurtki, bo po prostu nie starczyłoby mi kasy. Swoje oszczędności planuję wydać właśnie na śniegowce i na wyjazd w ferie.
Karotka

Return to Kobiecy kącik

x