Czy lampy w pomieszczeniach muszą być nudne?

Postby Prytka » Wed Nov 23, 2016 6:41 am

Siedzę właśnie przed monitorem laptopa i wpatruje się w zdjęcia zrobione przy okazji jednej z uroczystości rodzinnych. Zupełnie inaczej to wygląda niż na zywo i muszę powiedzieć, że fatalnie to wygląda. Szczególnie te lampy, które nie oprócz tego że świecą, to nie wnoszą do mojego mieszkania zupełnie niczego. Czy to u Was też tak nudno wygląda.
Prytka

Postby Lucjanna » Wed Nov 23, 2016 7:20 am

Moja droga nie zawsze musi tak wyglądać. Jak dobrze dobierzesz sobie elementy dekoracyjne to masz naprawdę efekt, o jakim marzy wiele osób. Ale trzeba szukac przegladac i oceniać. A jak trzeba to nie można sie bac i poprosć kogoś o radę.
Lucjanna

Postby Lidia » Wed Nov 23, 2016 9:18 am

Zgadzam się, ale jak już pytać o radę o konkretną propozycje. A ja taką mam i mam nadzieję, że w Wasze gusta trafi. Zajrzyjcie sobie tutaj http://ceramcity.pl/oferta/oswietlenie/ i zobaczycie, że praktycznie od ręki Wasze pomieszczenia mogą stać się zupełnie inne, nowoczesne i stylowe...
Lidia

Postby Prytka » Wed Nov 23, 2016 10:39 am

No takie są właśnie moje potrzeby...Człowiek dopiero jak rzuci okiem tak z zewnątrz to dopiero zauważa mankamanety.
Prytka

Postby DESERT » Wed Nov 23, 2016 11:34 am

Lampy to produkty często bardzo designerskie :))) Mają po prostu dobrze wyglądać i wduzej mierze projektantom udaje się uzyskać taki efekt. Ja mam właśnie taką lampę. Ale jest ona dopełnieniem reszty. Musi byc oczywiscie to wszystko jakos powiązane ze sobą...
DESERT

Postby red_passage » Wed Nov 23, 2016 1:53 pm

Dokładnie tak jak piszesz. Ja akurat w tym samym miejscu szukałem http://ceramcity.pl/oferta/tapety-i-dekoracje/, ale w nieco innym dziale. Jak sprzedawca zna się na rzeczy to jest w stanie zaproponować zawsze dopasowane rozwiązanie. Takie właśnie rozwiązania znaleźć można w prezentowanym sklepie.
red_passage

Return to Kobiecy kącik

x