Nauka tańca towarzyskiego - Warszawa, gdzie najlepiej?

Postby Zagadka » Thu Feb 02, 2017 11:05 pm

Jak w temacie. Bardzo chcę zapisać się na taniec towarzyski, jednak nie wiem totalnie, którą szkołę w Warszawie wybrać. Czy ktoś może mi doradzić?
Zagadka

Postby TransmiTT » Fri Feb 03, 2017 12:04 am

A szukałaś może przez Internet? Wpisywałaś w Google nauka tańca towarzyskiego w Warszawie albo coś w tym stylu? Bo ja np. wpisałem tak i znalazło mi od razu paręnaście szkół, z czego oczywiście kilka okazało się marnych, ale o większości opinie były bardzo dobre. Na forach ludzie polecają zwłaszcza te zajęcia http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dorosli i tak dobrze o nich pisali, że aż sam się zaintrygowałem i może się zapiszę.
TransmiTT

Postby Karotka » Fri Feb 03, 2017 1:58 am

Mogę potwierdzić, że akademia tańca Rising Stars jest świetna. Sama uczęszczam na zajęcia już od ponad pół roku i nie mam sobie równych na parkiecie. Niezależnie jaką muzykę puszczą w klubie i tak do niej zatańczę - samba, rumba, walc, fokstrot wszystkiego się nauczyłam w tak krótkim czasie i mam zamiar jeszcze więcej. Polecam!
Karotka

Postby Zagadka » Fri Feb 03, 2017 2:52 am

Wpisywałam, ale jakoś mi nie szło. Bardzo dziękuję za link. To skoro Ciebie to zainteresowało to może się razem zapiszemy i nauczymy paru tańców i ruchów? Mi marzy się umieć tańczyć tańce latynoamerykańskie - jakąś rumbę, cha-chę czy sambę. Według mnie to są takie bardzo zmysłowe i mające to coś tańce.
Zagadka

Postby TransmiTT » Fri Feb 03, 2017 5:43 am

W zasadzie czemu nie? Zawsze będzie raźniej zacząć z kimś, kto też jest nowy. Rumba jakoś mi nie podchodzi, ale już paso doble tak. Takie bardzo męskie i mocne. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
TransmiTT

Postby Zagadka » Fri Feb 03, 2017 8:31 am

No to w takim razie jesteśmy umówieni na rozpoczęcie przygody z tańcem!
Zagadka

Return to Hobby

x