Pomoc dla chłopaka

Pomoc dla chłopaka

Postby Lidia » Thu Dec 17, 2015 12:18 am

Cześć Kochani. Piszę po trochu w imieniu swoim, ale przede wszystkim w imieniu mojego chłopaka. Problem dotyczy sfery łóżkowej. Kiedy ja się dopiero nakręcam i następuje między nami zbliżenie, to po chwili on już kończy. Widze, że jest bardzo skrępowany tą sytuacją (a i ja cóż, nie czuję się usatysfakcjonowana). Doradzicie coś?
Lidia

Pomoc dla chłopaka

Postby DESERT » Thu Dec 17, 2015 2:32 am

Cześć koleżanko. Chłopak wie, że piszesz za niego? :P podejrzewam, że nie byłby zbyt zadowolony. Tak czy inaczej, próbowałaś z nim o tym porozmawiać? Nie jest spięty przed stosunkiem?
DESERT

Pomoc dla chłopaka

Postby Lidia » Thu Dec 17, 2015 3:36 am

Rozmawiałam z nim nie raz. Myślę, że jeśli znajdę dla niego pomoc, to mi wybaczy, że zajęłam się jego problemem. No niby jak ma dojść między nami co, do czego, to jest rzeczywiście mocno podekscytowany. Możliwe, żeby to było to? Nie wyobrażam sobie seksu bez większego napięcia
Lidia

Pomoc dla chłopaka

Postby Karotka » Thu Dec 17, 2015 6:34 am

Poczucie zbyt dużego podniecenia (bo przecież ono też może być wyższe, niż powinno), często jest powodem przedwczesnego wytrysku. Być może jest też zbyt wrażliwy na dotyk.
Karotka

Pomoc dla chłopaka

Postby Lidia » Thu Dec 17, 2015 8:09 am

No dobrze, ale jak sobie z tym poradzić?
Lidia

Pomoc dla chłopaka

Postby DESERT » Thu Dec 17, 2015 9:40 am

Jest sporo sposobów by zapobiec przedwczesnym wytryskom. Najpierw z nim porozmawiaj, jak się czuje przed stosunkiem. Później, wybierz się z nim do lekarza, który stwierdzi, czy to jest na tle psychicznym, czy fizjologicznym, możecie zastosować opdowiednie środki. Albo wizyta u psychologa, albo jakieś mazidła, czy tabletki.
DESERT

Pomoc dla chłopaka

Postby Zagadka » Thu Dec 17, 2015 10:28 am

Witaj kochana. Ja bym nie czekała, tylko wzięła sprawy w swoje ręce. Poszukaj po Internecie, leków na leczenie przedwczesnych wytrysków jest naprawdę dużo. Działaj już teraz, nim Wasza frustracja z łóżka zacznie się przenosić na życie codzienne.
Zagadka

Pomoc dla chłopaka

Postby Lidia » Thu Dec 17, 2015 10:38 am

dziękuję wam wszystkim, wezmę sobie wasze rady do serca. Może uda mi się mu pomóc
Lidia

Return to Związek

x