Gdzie szukać porad z zakresu architektury wnętrz?

Postby Cholera » Sun Sep 24, 2017 4:52 pm

Zdecydowaliśmy się z mężem na budowę domu i chcielibyśmy, żeby nam się w nim mieszkało jak najwygodniej. Jesteśmy rodziną rozwojową, więc potrzebne będą pokoje dla dzieci, salon, sypialnia dla nas. Szukamy podpowiedzi, co jeszcze powinno się znaleźć w takim domu, w którym każdy będzie się czuł dobrze, no i gdzie będzie można utrzymać porządek. Może polecicie jakąś firmę, która nam w tym pomoże?
Cholera

Postby farewell9 » Sun Sep 24, 2017 7:35 pm

Rozumiem, że jeszcze nie macie projektu i dopiero chcecie, żeby wam ktoś pomógł w planowaniu?
farewell9

Postby Cholera » Sun Sep 24, 2017 9:00 pm

Właśnie tak, mamy architekta, który wykona projekt, ale nie wiemy, czego tak do końca chcemy. Znajomi podpowiadają różne rzeczy, ale te pomysły sprawiają, że jeszcze bardziej czujemy się zagubieni.
Cholera

Postby SuperWoman » Sun Sep 24, 2017 10:06 pm

Jest tyle pięknych gotowych projektów, że na pewno coś można wybrać. Taki projekt kosztuje grosze w porównaniu z ceną u architekta.
SuperWoman

Postby Cholera » Sun Sep 24, 2017 11:59 pm

Ale my nie chcemy projektu typowego. Skoro już mamy się budować, to chcemy, żeby nasz dom był wyjątkowy i przystosowany do naszych upodobań.
Cholera

Postby Lidia » Mon Sep 25, 2017 2:10 am

Wiem o czym mówisz :). Z nami było podobnie i dlatego zdecydowaliśmy się zasięgnąć porad z zakresu architektury wnętrz w tym biurze: http://www.mo-architekci.pl/. Prowadzi je dwójka pasjonatów, którzy ukończyli Wydział Architektury Wnętrz i Scenografii. Są to kreatywni młodzi ludzie, którzy doskonale znają się na swojej pracy i są gotowi podjąć każde wyzwanie. Możesz się do nich zwrócić a oni pomogą ci tak rozplanować przestrzeń, aby była jak najbardziej ergonomiczna.

Lidia

Postby Cholera » Mon Sep 25, 2017 5:02 am

Super, podoba mi się. Jak nazywa się to biuro? Gdzie mają siedzibę? Może się do nich przejadę i porozmawiam.
Cholera

Postby Lidia » Mon Sep 25, 2017 5:43 am

Biuro nazywa się MO Architekci i mieści się w Poznaniu. Głównym obszarem ich działalności jest właśnie Poznań i okolice, ale realizują także projekty w innych miastach na terenie całej Polski.
Lidia

Postby Cholera » Mon Sep 25, 2017 7:21 am

No tak, mam jakieś tam pomysły, ale chcę, żeby je kotś zweryfikował zanim pójdę gadać z projektantem. Odległość to żaden problem, te sto kilometrów mogę śmiało przemierzyć byle by tylko uzyskać fachową pomoc :)
Cholera

Postby Lidia » Mon Sep 25, 2017 9:36 am

No to gut :)
Lidia

Next

Return to Inne

x