Zakupy kosmetyczne w aptece.

Postby SuperWoman » Thu Oct 06, 2016 1:00 pm

ostatnio jak byłam przeziębiona i zajrzałam do apteki po leki, przyglądałam się trochę półkom z kosmetykami. Nigdy wcześniej nie zauważyłam, że mają taki duży wybór. No i często ciekawe ceny. Robicie czasem zakupy kosmetyczne w aptekach? Jeśli tak, co kupujecie? Zapraszam do dyskusji.
SuperWoman

Postby Zagadka » Thu Oct 06, 2016 1:33 pm

ja kupuję kosmetyki do włosów.:) mam bardzo długie i dosyć wymagające włosy, więc zależy mi na jakości produktów… w aptekach faktycznie mają większy wybór, no i często specjalistyczne marki. Kupuję na przykład produkty wax henna, mają świetne odżywki bez spłukiwania, by sobie odświeżyć fryzurę np. w trakcie dnia.
Zagadka

Postby farewell9 » Thu Oct 06, 2016 1:47 pm

antyperspiranty i kremy przeciwsłoneczne, to drugie raczej z polecenia żony, bo zawsze jak jedziemy na wakacje to mnie naciska, żeby brać i się smarować.;)
farewell9

Postby Jolanta Wilkowska » Thu Oct 06, 2016 2:23 pm

i ma rację.:D zresztą każdy, kto choć raz spalił się na słońcu doskonale wie o co chodzi i jak to potrafi boleć.;/ nawet jak nie ma słońca to czasami można się sparzyć. Co do produktów do włosów zgadzam się z koleżanką wyżej, w aptece można upolować bardzo fajne odżywki, które są przystosowane do różnych wymagań.;)
Jolanta Wilkowska

Postby Evanora » Thu Oct 06, 2016 3:22 pm

ja mam wrażliwą cerę i zawsze w aptece kupuję iwostin sensitia. Mają całe serie produktów, które delikatnie nawilżają i oczyszczają, nie wywołują żadnych podrażnień i innych atrakcji… niestety jak kupowałam zwykłe produkty w drogerii to zdarzały mi się później na twarzy niemiłe niespodzianki, na przykład wysypy krostek i opuchnięcia.
Evanora

Postby Jolanta Wilkowska » Thu Oct 06, 2016 5:50 pm

wrażliwą cerę trzeba wyczuć.:) i tutaj faktycznie przydaje się używanie bardziej specjalistycznych linii. Laboratoria myślą wtedy pod kątem budowy konkretnej cery, nie tak uniwersalnie. Ja mam cerę mieszaną, ale w czasie pogaduszek z koleżankami dzielimy się opiniami i wiem, że wrażliwa cera ma swoje wymagania.
Jolanta Wilkowska

Postby Evanora » Thu Oct 06, 2016 7:10 pm

no dokładnie.:) a poza tym kupuję w aptece jeszcze pasty do mycia zębów i nici dentystyczne.:D
Evanora

Return to Inne

x