Gdzie znajdę dobrej jakości sprzęgło zębate w dobrej cenie?

Postby red_passage » Wed Jan 18, 2017 3:18 am

Witam. Poszukuję sprzęgieł zębatych do różnych wielkości obciążeń, przyda się więc oferta z dobrą ceną. Przede wszystkim jednak zależy mi na jakości, żeby maszyny sprawnie działały i żebym za chwilę nie musiał wymieniać części. Możecie mi polecić jakiś dobry sklep z tego rodzaju częściami do maszyn, które pochodzą od dobrych marek i są naprawdę trwałe? Nie interesują mnie jakieś chińskie niedoróbki które pochodzą chwilę
red_passage

Postby DESERT » Wed Jan 18, 2017 3:45 am

Rozumiem cię doskonale, sam niedawno szukałem części do maszyn choć akurat nie było mi potrzebne sprzęgło zębate i na szczęście udało mi się znaleźć dobrą ofertę (nie bez przygód, więc masz szczęście że mnie spotkałeś he he). Polecam zajrzeć tutaj: http://apex.kepno.pl/index2.php?page%5B0%5D=zebate. Nie wiem co powiesz na temat ceny ale wysokiej jakości możesz być pewny, ceny moim zdaniem też bardzo ok, zwłaszcza biorąc pod uwagę trwałość tych produktów. Ich na pewno nie będziesz musiał wymieniać po krótkim czasie działania
DESERT

Postby red_passage » Wed Jan 18, 2017 4:41 am

No i właśnie na tym najbardziej mi zależy, cena to sprawa drugorzędna bo i tak opłaca się kupić droższe rzeczy które działają dłużej niż tanie które trzeba co chwilę wymieniać na nowe bo to się kompletnie nie opłaca. Chyba faktycznie kupię w tym sklepie APEX, wyglądają na solidną firmę a ceny też niczego sobie
red_passage

Postby DESERT » Wed Jan 18, 2017 6:26 am

Właśnie dlatego ich wybrałem i nie żałuję, myślę że ty też nie będziesz :) chociaż oczywiście nie nalegam, jak chcesz to szukaj innych ofert
DESERT

Postby red_passage » Wed Jan 18, 2017 8:28 am

Nie nie, właśnie po to tu napisałem żeby zaoszczędzić czas, wielkie dzięki że mi w tym pomogłeś :)
red_passage

Postby DESERT » Wed Jan 18, 2017 9:44 am

Nie ma za co, cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam
DESERT

Return to Inne

x