Wysyłki międzypaństwowe

Wysyłki międzypaństwowe

Postby red_passage » Mon Jun 13, 2016 1:01 am

Dzień dobry. Zakładam temat, bo poszukuję dobrej alternatywy wysyłkowej. Mam rodzinie w Anglii. Zbliża się ważna data w naszej rodzinie, dlatego chciałbym nadać paczkę. Czy macie może jakieś pomysły odnośnie dobrego dostawcy? Byłbym zobowiązany.
red_passage

Wysyłki międzypaństwowe

Postby Jolanta Wilkowska » Mon Jun 13, 2016 3:23 am

Cześć. Nie bardzo rozumiem ideologii zakładania takiego tematu kolego. Internet jest obszernym źródłem, myślę że i najtańsze przesyłki zagraniczne gdzieś tam powinieneś znaleźć. Rozumiem, że chodzi ci głownie o to, aby ktoś polecił już sprawdzoną i zaufaną firmę kurierską. Powiem tylko tyle, nawet najlepszym mogą przydarzyć się wpadki. Lepiej nie wysyłać nazbyt wartościowych rzeczy.
Jolanta Wilkowska

Wysyłki międzypaństwowe

Postby Smith » Mon Jun 13, 2016 6:05 am

Witam. A ja widzę sens zakładania takiego tematu. Też z chęcią bym się dowiedział, które firmy kurierskie wyróżnia niski koszt paczki do Anglii. Mój brat tam siedzi i na pewno bym mu podesłał odrobinę polskości :D Więc dlatego podpinam się do tematu i oczekuję poważnych odpowiedzi.
Smith

Wysyłki międzypaństwowe

Postby Winston » Mon Jun 13, 2016 7:09 am

Witam. Wiele firm oferuje usługi transportowe w dobrych cenach. Myślę, że znajdziesz coś jak poszperasz troche w necie. Popularne są oczywiście te najbardziej rozreklamowane firmy. A czy mają dobre ceny tego niestety nie jestem w stanie potwierdzić, bo dawno nie korzystałem z usług kuriera. Powodzenia w poszukiwaniach.
Winston

Return to Inne

x