Jakie szczotki do włosów są najlepsze dla małych dzieci?

Postby Jolanta Wilkowska » Mon Dec 11, 2017 3:30 am

Witam! Czy są jakieś szczególne wymagania dla szczotek czy grzebieni dla małych dzieci? Jestem mamą od niedawna i ostatnio słyszałam jak mamy między sobą rozmawiały na temat najlepszych szczotek. Dotychczas używałam swojego grzebienia, ale może jesteście w stanie mi polecić coś dedykowanego specjalnie dla maluchów?
Jolanta Wilkowska

Postby eidyia28 » Mon Dec 11, 2017 3:53 am

Jeżeli włoski nie wypadały to możesz chyba dalej używać swojego grzebienia. Chociaż ja córkę czesałam takimi specjalnymi szczoteczkami z miękkim włosiem żeby nie wyrywać czy nie ciągnąć włosków
eidyia28

Postby farewell9 » Mon Dec 11, 2017 5:56 am

Ja dla swojego większość wyprawki zamawiałem w sklepach internetowych z dziecięcymi rzeczami. Szczotkę też. Sprawdź w tym sklepie https://wyprawkowy.pl/pielegnacja-wlosow-58. Mają duży wybór szczotek i grzebieni. Ja mam ten niebieski i mały się cieszy jak go używam bo robi mu takie delikatny masaż głowy :)
farewell9

Postby Lucjanna » Mon Dec 11, 2017 6:24 am

Tez bym poleciła specjalną szczoteczkę - te dla dorosłych mogą zranić delikatną skórę głowy maluszka albo powodować ból podczas czesania. Też robiłam zakupy na wyprawkowy.pl jak kolega wyżej i mogę polecić - mają dobre ceny i te rzeczy są trwałe
Lucjanna

Postby Cholera » Mon Dec 11, 2017 8:53 am

Koniecznie kup specjalną szczotkę! najlepiej taką z miękkim włosiem. Inaczej możesz niechcący podrażnić dziecko. Ja bym zwróciła też uwagę, żeby nie miałą kanciastego kształtu, bo często dzieciak używa go jako zabawki, przynajmniej mój synek
Cholera

Return to Dzieci

x