Jaki wózek polecacie?

Jaki wózek polecacie?

Postby Cykada » Wed Dec 09, 2015 7:31 am

Cześć dziewczyny. Jestem na etapie wyboru wózka dla córki i zastanawiam się jakiej marki model wybrać. W każdym dostrzegam zarówno plusy jak i minusy i właśnie dlatego od trzech miesięcy nie mogę się totalnie zdecydować na jeden konkretny. Pomóżcie mi proszę dokonać wyboru
Cykada

Jaki wózek polecacie?

Postby Zagadka » Wed Dec 09, 2015 8:57 am

Hej. My mamy dla naszego synka wózek Mutsy Igo i mogę ci go polecić z całego serca. Jest bardzo wygodny, pojemny i poręczny, czyli jednym słowem funkcjonalny, a przy tym wyjątkowo ładny. Uważam, że to dobrze zaprojektowany model. A ty mi powiedz z kolei jakie najlepiej wybrać butelki? Pełno różnych w sklepach, a tak naprawdę nie wiadomo czym one się różnią.
Zagadka

Jaki wózek polecacie?

Postby Cykada » Wed Dec 09, 2015 10:42 am

Wiesz, ekspertem nie jestem, ale mogę ci polecić tę, z której ja z córką jesteśmy najbardziej zadowolone. Jest to butelka Medela Calma. Jest bardzo bezpieczna, bo dostosowana idealnie do potrzeb maluszka. Uspokaja, wycisza i świetnie podtrzymuje odruch ssania u niemowląt, więc sądzę, że warto w nią zainwestować. Moja córką ją bardzo lubi, chętnie z niej je i często przy niej zasypia. Pozdrawiam.
Cykada

Return to Dzieci

x