Najlepsze kosmetyki dla dzieci - gdzie w sieci zamówię najtaniej?

Postby TransmiTT » Wed Jan 17, 2018 2:08 am

Młodzi rodzice - to post skierowany do was. Sami wiecie ile kosztuje dziecko... szczególnie takie małe. Dlatego mam do was pytanie - czy znacie może jakieś sklepy w sieci z dobrej jakości środkami do pielęgnacji? Chodzi mi takie preparaty jak Sudocrem do pielęgnacji, przeciwko odparzeniom czy inne kosmetyki. Proszę o pomoc w znalezieniu jakiegoś portalu z rozsądnymi cenami.
TransmiTT

Postby Jagoda » Wed Jan 17, 2018 4:02 am

Haha - doskonale Cię rozumiem :) ale nie pocieszę, z wiekiem będzie tylko gorzej i więcej wydatków. A co do kremów ja bym uderzała po prostu do rosmana czy jakiś innych drogerii - jak się zapiszesz do ich newslettera mozesz wyhaczyć dobre promocje
Jagoda

Najlepsze kosmetyki dla dzieci - gdzie w sieci zamówię najta

Postby SuperWoman » Wed Jan 17, 2018 4:38 am

Mi było po prostu wygodniej zamawiać online, żeby z synkiem małym nie chodzić po sklepach więc znalazłam w sieci tą aptekę aptekamini.pl/category/dziecko-kosmetyki. Dla mnie to najlepszy taki sklep z tych bardziej popularnych. Znajdziesz tam kosmetyki dla dzieci tak znanych marek jak jakaś Nivea, Bambino czy ten Sudocrem, o którym wspominałeś. Można zamówić nawet duże partie, a poza tym ceny są bardzo dobre
SuperWoman

Postby Lucjanna » Wed Jan 17, 2018 6:55 am

Też miałam okazję kupować w tamtym sklepie krem przeciwko odparzeniom i coś na afty chyba, jak dobrze pamiętam. Wiem, że była szybka dostawa i dobre ceny więc możesz śmiało zamawiać
Lucjanna

Postby Winston » Wed Jan 17, 2018 8:15 am

Ja bym radził przy zamawianiu przez internet zwrócić uwagę, żeby to były jakieś ogólnie znane marki. No i oryginalne produkty. Bo tak to dla małego dziecka, to bym się bał eksperymentować z jakimiś nowymi specyfikami.... W Aptece Mini na pewno dostaniesz markowe produkty!
Winston

Return to Dzieci

x