Do którego przedszkola prywatnego w Poznaniu posłalibyście dziecko?

Postby Prytka » Thu May 25, 2017 6:51 pm

Chce zapewnic swojemu dzieko jak najlepsza opieke i szukam dobrego przedszkola prywatnego. Ktore poznanskie przedszkole prywatne jest najlepsze. Gdzie posylacie i gdzie chetnie poslalibyscie swoje dziecko jak by byla taka mozliwosc.
Prytka

Postby Lucjanna » Thu May 25, 2017 9:22 pm

nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe ale przedszkole prywatne kosztuje sporo wiecej nie publiczne
Lucjanna

Postby Prytka » Thu May 25, 2017 10:41 pm

jak by mnie nie bylo stac to bym tu nie pisala
Prytka

Postby Drewniak » Fri May 26, 2017 12:20 am

Niepubliczne przedszkola mają teraz takie samo dofinansowanie do dziecka jak przedszkola publiczne, także wcale nie jest jakość dużo drożej. Wiadomo, dużo zalezy od konkretnej placówki, ale w niepublicznym przedszkolu masz w opłacie mnóstwo bezpłatnych zajęć dodatkowych, za które w państwowym przedszkolu trzeba ekstra płacić. Weźmy na ten przykład to przedszkole http://www.przystanekmontessori.pl/, które jest przedszkolem językowym. Wiele rodziców uznaje je za najlepsze językowe przedszkole prywatne w Poznaniu, bo tam dzieci języka angielskiego uczą sie codziennie.
Drewniak

Postby Prytka » Fri May 26, 2017 1:31 am

wiesz moze, jakie inne zajecia poza angielskim sa w tym przedszkolu? ile opiekunek przypada na dziesięcioro dzieci? czy sa moze zajecia z logopeda?
Prytka

Postby Drewniak » Fri May 26, 2017 4:06 am

Wszystkie szczegoły znajdziesz na tej stronie, do której wrzuciłam link. Z tego co wiem, przedszkole Przystanek Montessori organizuje zajęcia taneczne i umuzykalniające, mają jakąś specjalną technikę nauki pisania i czytania, organizują teatrzyk no i mnóstwo zajęc praktycznych, plastycznych i innych. Starsze dzieci uczą się gry w szachy. Zdaje się że indywidualne zajęcia z logopedą są ekstra płatne.
Drewniak

Postby Prytka » Fri May 26, 2017 4:35 am

czyli jednak nie wszytsko jest w ramach miesięcznej oplaty, a wiesz ile kosztuje czesne na miesiac?
Prytka

Postby Drewniak » Fri May 26, 2017 7:19 am

Nie wiem, ile płaci się w tej chwili. Musiałabyś zadzwonić albo się do nich przejść osobiście.
Drewniak

Postby NiewinnyMike » Fri May 26, 2017 8:14 am

Mi udało się załatwic miejsce w przedszkolu panstwowym. W prywatnym przedszkolu na moim osiedlu za miesiąc musiałabym płacic prawie tysiąc złotych. To nie na moja kieszen.
NiewinnyMike

Postby DESERT » Fri May 26, 2017 8:27 am

Czy nie jest tak, że teraz prywatne przedszkola dostają dofinansowanie na dziecko tak samo jak przedszkola publiczne?
DESERT

Next

Return to Rodzice

x