Interesuje mnie profesjonalna certyfikacja wyrobów

Postby red_passage » Mon May 22, 2017 6:39 am

Witajcie. Jestem zainteresowany uzyskaniem oznakowania CE dla moich produktów. Do kogo najlepiej zwrócic się w tej sprawie?
red_passage

Postby lucashevski » Mon May 22, 2017 6:53 am

Mnie również interesuje certyfikacja wyrobów, gdyż mam zamiar w przyszłości wprowadzić swo-je produkty na rynek europejski. Znacie godną polecenia jednostkę, która się tym zajmuje?
lucashevski

Postby farewell9 » Mon May 22, 2017 7:34 am

Z własnego doświadczenia wiem, że profesjonalna certyfikacja wyrobów jest prowadzona przez akredytowaną jednostkę certyfikacyjną, która o swojej propozycji nadawania oznaczeń CE pro-duktom oraz usługom informuje na stronie internetowej pcc-cert.pl/certyfikacja-wyrobow/. Jest to godna polecenia firma, która z zaangażowaniem wspiera działania produ-centów chcących wprowadzić swoje produkty lub usługi na rynek unijny.
farewell9

Postby Jolanta Wilkowska » Mon May 22, 2017 8:51 am

Ja również uważam firmę PCC-Cert Sp. z o.o. Sp. k. za wartą rekomendacji. Niedawno fir-ma ta pomogła mojemu przedsiębiorstwu we wprowadzeniu na rynek unijny produkowanych przez nas wyrobów medycznych. Firma szybko, sprawnie i fachowo dokonała oceny zgodności naszych produktów z odpowiednimi dyrektywami. Wpłynęlo to w znaczący sposób na rozwój naszego przedsiębiorstwa.
Jolanta Wilkowska

Postby red_passage » Mon May 22, 2017 9:00 am

Dziękuję za odpowiedzi. Ja najprawdopodobniej również zwrócę się do rekomendowanej przez Was jednostki certyfikacyjnej. Też zależy mi na fachowej ocenie moich wyrobów i na mozliwie szybkim wprowadzeniu ich na unijny rynek.
red_passage

Return to Czas wolny

x