Montaż kamer w okolicach Krakowa – sprawdzona firma poszukiwana

Postby Zagadka » Mon Feb 06, 2017 5:26 am

Cześć Wam! Szukam firmy, która zajmuje się profesjonalnym montażem kamer. Chciałabym zamontować taką u siebie przy domu aby wyeliminować jak najbardziej tylko się da ryzyko kradzieży. Oraz też chciałabym aby moje dziecko zawsze jak otwiera drzwi wiedziało, kto jest po drugiej stronie. Niby wie, że nie wolno otwierać obcym, ale i tak się czasami martwię.
Zagadka

Postby Jagoda » Mon Feb 06, 2017 7:30 am

Ale to chodzi Ci o wideodomofon, tak? Jeśli tak to łap tutaj świetną firmę, która się tym zajmuje: http://monitoring-it.pl/oferta/domofony-wideodomofony. Oferują fachową wiedzę na ten temat i profesjonalny sprzęt dobrany typowo do Twoich potrzeb.
Jagoda

Postby red_passage » Mon Feb 06, 2017 8:09 am

Dzieciaka to lepiej porządnie wychowaj, a nie zostawiasz samego w domu i kupujesz drogie zabawki żeby mógł się bawić w szpiega.
red_passage

Postby Zagadka » Mon Feb 06, 2017 8:45 am

Bawić w szpiega? Nie bardzo rozumiem? Fakt, że chcę zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo jest moim zdaniem zupełnie naturalny i normalny… I nie do końca chodzi mi o wideodomofony, choć taki też mi się przyda, dziękuję. Jednak chodzi mi przede wszystkim o instalację kamer na posesji, w odpowiednich miejscach.
Zagadka

Postby SuperWoman » Mon Feb 06, 2017 10:27 am

Achaaaa, to źle Cię zrozumiałam. Ale to nic straconego, bo oni też mają w swojej ofercie tego typu usługi, o tutaj znajdziesz ofertę dokładniejszą http://monitoring-it.pl/oferta/monitoring. Polecam Ci ich bardzo, bo to naprawdę dobra firma znających się na zabezpieczeniach firm i domów prywatnych.
SuperWoman

Postby Zagadka » Mon Feb 06, 2017 10:43 am

Okej, dziękuję Ci bardzo. Ale na pewno mogę im zaufać??
Zagadka

Postby Jagoda » Mon Feb 06, 2017 11:56 am

Na pewno :) nam instalowali zabezpieczenia i w domu, i w firmie i wszystko działa naprawdę sprawnie, bez zarzutów. Mają naprawdę dobry sprzęt i pracowników, którzy się na tym znają.
Jagoda

Return to Czas wolny

x