Czy warto kupować okulary fotochromowe?

Postby Jagoda » Wed Dec 28, 2016 1:19 am

Hej! Koleżanka ostatnio pochwaliła się, że używa okularów fotochromowych. Twierdzi, że są doskonałe na zmienne warunki, a także jak się przechodzi z mniej do bardziej oświetlonych lokacji (np. jak wchodzi z dworu do domu i na odwrót). Co o nich myslicie? To nie jest pic na wodę, żeby ponaciągac biednych ludzi?
Jagoda

Postby TransmiTT » Wed Dec 28, 2016 2:58 am

W żadnym wypadku! Okulary fotochromowe to doskonałe i praktyczne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które mają wzrok często wystawiony na liczne zmiany oświetlenia. Wiesz, oczy też trzeba chronić, a czasem, szczególnie jak masz zwykle okulary korekcyjne, nie jesteś w stanie nałożyć drugich, dobrych okularów przeciwsłonecznych.
TransmiTT

Postby Cykada » Wed Dec 28, 2016 3:26 am

Ja również się zgadzam, choć sama nie noszę szkieł korekcyjnych. Nazwyzcajniej czasem jest tak, że tego słonca jest mniej (bo na przykład zajdzie za chmurę), albo wiecej, a nie chce mi się co i rusz ich ściągac i zakladać (wszyscy znamy taka pogodę, co sie zdecydowac nie może na to, czy jest słoneczna, czy nie :P). Okulary fotochromowe mają to do siebie, że doskonale dostosowują się do ilości światła słonecznego, tak, ze zawsze masz nie za ciemno i nie za jasno. W sklepie STYLION dostaniesz je w naprawdę dobrych cenach
Cykada

Postby lucashevski » Wed Dec 28, 2016 3:46 am

Ciężko się nie zgodzic z kolegą i koleżanką wyżej. Sam używam takich okularów od wielu lat. JEstem ratownikiem wodnym i na plaży tego typu okulary są niezastąpione. Przynajmniej wyraźnie widzę, gdzie i w ktorym momencie muszę interweniować, by kogoś ratować.
lucashevski

Postby Evanora » Wed Dec 28, 2016 6:38 am

Hm, chyba nie mam co się z Wami sprzeczac, prawda? ;P Mam tylko pytanie, czy jakiś bezpośredni link do nich mozecie dać?
Evanora

Postby Smith » Wed Dec 28, 2016 7:40 am

Jasne :) W tym sklepie, co koleżanka mówiła, na stronie http://stylion.pl/okulary-fotochromowe dosaniesz je w cenach więcej, niż okazyjnych. Znajdziesz tam okulary fotochromowe w różnym stylu, zarówno takie designerskie sportowe, jak i bardziej klasyczne awiatory, czy popularne nerdy.
Smith

Postby Evanora » Wed Dec 28, 2016 9:30 am

Rzeczywiście, ciekawe wzory i ceny przystępne. Dzięki kochani za pomoc!
Evanora

Postby Cykada » Wed Dec 28, 2016 10:02 am

Nie ma sprawy ;)
Cykada

Return to Czas wolny

x