Page 1 of 1

Reklama w lepszym wydaniu

PostPosted: Wed Nov 02, 2016 9:27 am
by Zagadka
Dzień dobry. czy macie jakieś ciekawe pomysły na nietypową reklamę. Taką inną niż każda? Chciałam dopomóc swemu szczęściu w prowadzeniu sklepu i nie mam kompletnie pomysłów na takie coś. Można by było was zapytać o zdanie? Proszę was o to, abyście oszczędzili mi zgrywania się i hejtu. Ja poważnie o tym myślę i pytam się o to poważnych ludzi. Pozdrowienia

Reklama w lepszym wydaniu

PostPosted: Wed Nov 02, 2016 9:40 am
by Lucjanna
Witaj koleżanko. Ja też niegdyś poszukiwałam pomysłu na lepszą reklamę. W sumie odniosłam się do typowych działań, bo większość tak robiła, ale przyniosło to efekt. Zatrudniłam wówczas dwie hostessy Warszawa to lokalizacja agencji, z której skorzystałam wtedy. Na dwa dni promowały moje produkty, rozdawały ulotki, prowadziły degustację.

Reklama w lepszym wydaniu

PostPosted: Wed Nov 02, 2016 10:30 am
by Zagadka
Hej. Dzieki za odpowiedź. Też się właśnie zastanawiałam nad czymś takim. Byłabym w stanie nawet zainwestować swoje pieniądze w taką promocję, ale problem w tym, że do Warszawy mam daleko. Wolałabym kogoś z okolic Poznania.

Reklama w lepszym wydaniu

PostPosted: Wed Nov 02, 2016 1:18 pm
by MarekSkwarek
Witaj. Wiele dobrych firm posiada filie w największych miastach Polski, bo to dla nich pieniądz. Na pewno znajdziesz jakąś dobrą agencję z hostessami w Poznaniu. Pozdrawiam.