Dobre rowery poszukiwane.

Postby Karotka » Tue May 24, 2016 6:48 am

Witam, wybieram się w wakacje w podróż rowerem po Skandynawii. Będziemy jeździć po różnych terenach. Trochę po szosie, trochę po górach, trochę po polach i innych wertepach. W sumie potrzebuję roweru uniwersalnego. Ale takiego bardzo dobrej jakości. Musi bez problemu przetrwać cały trip. Czy ktoś ma coś godnego polecenia. Może jakaś konkretna marka, a może ktoś był już na takim wyjeździe.
Karotka

Postby red_passage » Tue May 24, 2016 8:25 am

Marka Cube jest świetna. Idealna na takie wyjazdy.
red_passage

Postby Cholera » Tue May 24, 2016 9:03 am

Jeżeli chodzi o rowery cube Poznań słynie ze sklepów z bogatą ofertą tej marki. Warto podjechać parę kilometrów do centrum miasta, żeby mieć naprawdę dobry wybór. Można podotykać, posprawdzać, przejechać się kawałek.
Cholera

Postby red_passage » Tue May 24, 2016 9:12 am

Tak, wiadomo, zawsze lepiej posprawdzać, ale można być pewnym, że wytrzyma cały wyjazd.
red_passage

Postby Smith » Tue May 24, 2016 10:03 am

Takie wycieczki objazdowe są świetne. W zeszłym roku byłem na Bałkanach. Coś cudownego. Ja miałem stary rower i kilka razy wymieniałem dętkę, ale to w każdym nawet najnowszym rowerze trzeba wziąć pod uwagę. Tak to już jest. Jakieś narzędzia, kombinerki też warto mieć zawsze ze sobą. Generalnie do takiej wyprawy warto się przygotować dużo wcześniej. Minimum rok.
Smith

Postby TransmiTT » Tue May 24, 2016 10:21 am

Tak, trzeba pomyśleć jakie sakwy, ewentualnie przyczepkę. Warto też przemyśleć trasę, noclegi, co się będzie jadło. Przeliczyć budżet. Ewentualnie szczepienie i ubezpieczenie.
TransmiTT

Return to Sport

x